Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 161cm 39kg vagyok.29éves....

161cm 39kg vagyok.29éves. Babát szeretnénk.5 éve nem jön össze. Semmi bajunk nincs. Lehet a vékonyság miatt nem jön össze? Eszek, iszok probálok hízni de nem jön össze ez sem.

Figyelt kérdés
2008. szept. 8. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már hozzád hasonlóan vékony lányt szülni.Ettől függetlenül nem kizárt az összefüggés.Nőgyógyászhoz kellene fordulnod kivizsgálásra.Ha pedig zavar,hogy vékony vagy,és nem feltétlenül genetikai sajátosság ez nálad,nem ártana egy alaposabb kivizsgálás vagy konzultáció egy táplálkozási tanácsadóval.
2008. szept. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

5 év már rengeteg! Ne habozz, menj el nődokihoz, aki úgyis továbbküld majd a szükséges kivizsgálásokra!

Nagyon vékony vagy, nem akarlak elkeseríteni, de a kérdésed jogos! Lehet, hogy peteérésed sincs! Rendszeres ciklus ellenére is előforulhat, hogy nincs peteérés!

Lehet, hogy a vékonyság miatt nem jön össze. A testtömeg igenis hatással van a fogamzóképességre, mindkét véglet rizikós!

Fordulj nődokihoz és táplálkozási tanácsadóhoz, mert ha tényleg ez az oka, hogy nem jön össze a baba, akkor már kb 5 kiló stabil(!) plussz mellett sikerülhet!

Nagyon szorítok nektek!

2008. szept. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Te sajnos nem vékony vagy, hanem kórosan sovány..

mindenképp kell nőgyógyászati vizsgálat, aztán tudni kellene, hogy a családod is ilyen pehelyke, vagy csak te nem eszel rendesen..Látom eszel -iszol, de mit???

Lehet hogy nem elég a vitamin, tápanyagtartalom ..ehhez kell egy belgyógyászati vizsgálat, de nem biztos hogy a terhesség miatt kellene hízni, ezt beszéld meg legelőször a nődokival, majd ő segít..

5 év után már eleve úgy menj, hogy szeretnél egy meddősségi szakrendelésre jelentkezni, mert két év sikertelenség is elég hozzá.

Menj csak, bátran, megéri!

Nagyon drukkolok.

2008. szept. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nem tudom,hogy beszéltél-e a nődokiddal mielőtt babát szerettetek volna.Azért kérdem,mert én 180 cm és 55 kg vagyok.Mikor elmondtam,hogy babát szeretnénk azzal kezdte, hogy amíg "ilyen" sovány vagyok ne is álltassam magam.Én is ettem,eszek mindent mégsem híztam.Nagyon stresszes volt a munkahelyem és bármit ehettem az ideg miatt csak fogytam.Otthagytam,megnyugodtam,elkezdtem sportolni is,azóta szépen lassan hízom és persze bizakodom,hogy hátha összejön a babó.Nem tudom,hogy neked van-e hasonló gondod,ha igen mindenképp próbáld megoldani és szerintem kezdj el sportolni.Sok szerencsét.
2008. szept. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt hallottam, hogy 45 kiló alatt "kikapcsol" a szervezet és nem vagy nagyon nehezen sikerülhet a baba. Valami háborúra meg válságra vezethető vissza a dolog, ott figyelték meg, hogy ezekben a bizonytalan időkben, amikor a nő lefogyott nem lettek terhesek. Tudom nem lefogytál, de lehet hogy ilyen oka van hogy nincs még baba.
2008. szept. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
voltál dokinál?mert 5 év nagyon sovány. én 43 voltam és akkor kezdett el nukumpeteérés lenni. tudom rosz ezt halani de tényleg orvosolni kell.
2008. szept. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én vagyok akkor a kivétel, aki erősíti a szabályt! Azért neked azt tanácsolom , hogy menj el orvoshoz mindenképpen, mert ezt én is megkaptam, hogy csoda, hogy teherbe estem. Az én történetem pedig a következő, 40 kilósan szeptemberben elterveztük, hogy babát szeretnénk, októberben már babás voltam, 56 kilóval, spontán 3 és fél kilós babát szültem. A második babát júniusban terveztük és júliusban már poz. lett a teszt, 42 kg voltam, 62 kg-mal szültem egy 4 kilós babát, spontán. Tehát nekem is azt mondták, hogy isteni csoda és hogy örüljek, ha egyáltalán megmarad, de látod, vannak kivételek! Azért próbálj meg egy kicsit hízni, hátha nálatok mégis ez a gond.
2008. szept. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!