Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 éve próbálok teherbe esni,...

4 éve próbálok teherbe esni, most 5 napja késik a menstruációm, tüneteket lent sorolok, szerintetek lehet babán kívül más is?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 20:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Várjuk a tüneteket:)
2010. ápr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
A legbiztatóbb tünet,ha pozitív a terhességi teszt:))
2010. ápr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

So!


Évek óta tagja vagyok az oldalnak,de most be vagyok kakilva,és hozzátok fordultam.

2x voltam terhes,mindkettőt vetéltem,hormonkezelések sora stb...2007 novembere óta semmi baba.A mensim általában 26,de legkésőbb 28 napra megjött,ma a 33 napomon vagyok és semmi.Hőmet már nagyon régen nem mérem,ezért ez nem mérvadó.Amitől para vagyok,az a következő:1 éve nem voltam nődokinál,május elején lenne aktuális.Mostanában szurkált hol az egyik,hol a másik petefészkem ciklus közben,PÉ-nél épp az,amelyiknél a PÉ lehetett.

Ebben a hónapban egy furcsa tünetem volt:PÉ-nél a hüvelyváladékom átlátszó,szagtalan de nyúlós volt(eddig ilyen nem volt),azt hittem hogy bajom van,de elmúlt 2-3 nappal a PÉ után,és más tünetem nem volt,most pedig késik a mensim.

Tünetek:A legfőbb a mensi kimaradás,és a hasam felpuffadása,de ez olyan szinten,hogy kényelmetlen a nadrág,és normálisan nem tudom behúzni sem,mellette mellfájdalom(de nem erősebb mint mensinél,viszont megvannak duzzadva),és néha úgy görcsölgetek,mint akinek megjön,de mégsincs semmi,és rengeteget járok pisilni(ez ma nem vicc,13 alkalom 8 munkaóra alatt).Ez így tudom,hogy babára utal,terhestesztet azért nem merek még csinálni,mert mindkét előző babámnál a kimaradás utáni 8.-ik napon lett először pozitív,tehát ezért várok.

Bocsi a hosszú kommentért,de parázok.4 évig miért nem,most hogy nem vártuk,miért,és nem lehet inkább csak mondjuk petefészekciszta?

Tudom,hogy ezer ilyen kérdés volt már ilyen módon itt feltéve,de ilyen még egy sem,és most szükségem van a tanácsaitokra!!!!Segítsetek kérlek!!!

2010. ápr. 6. 20:49
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát rettenetesen szurkolok Neked/Nektek (mert azt el szoktuk felejteni, hogy az apukáknak is rossz ez...) Mást sajnos nem tudok írni, mert hát Te is tisztában vagy a lehetséges verziókkal, és hogy melyik a legesélyesebb, azt csak Isten tudja...

Legjobbakat, és főleg, hogy akár eufória lesz, akár szomorúság, megbirkózzatok vele!

2010. ápr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor akkor jön a baba amikor már lemondanak róla és nem várják. Én nem vagyok nagy szakértő, de elég bíztatóak a tüneteid. Csináljál tesztet a 8. napon és ha negatív ha pozitív menjél dokihoz. Nem tudom a cisztának vannak e valami jelei, de ne gondolj rosszra, nyugodj meg. Tesztelj aztán irány a doki! Drukkolok neked hogy baba legyen és egészséges!!!!
2010. ápr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Segíteni ugyan nem tudok de hasonló cipőben járok.Nekem bár nem volt vetélésem legalábbis nem tudok róla három éve nem sikerül teherbeesnem.Augusztusra beterveztük az esküvőnket és gondoltam ha eddig nem sikerült most sem fog így nem is védekeztünk.Erre három napja késik ami végülis nem lenne sok de nem szokott késni.Melleim nekem sem fájnak annyira mint mensikor de érzem őket.Pár napja folyamatosan rossz a közérzetem szédülök és hányingerem van és a hasam nem görcsöl vagy fáj csak olyan fura!Szóval három év csalódás után most rettegek mi van ha pont most lettem terhes mikor még négy hónap az esküvőig a ruhámat bármelyik nap postázhatják és nem kismama szabású!Én is gondoltam cisztára de nekem már volt és a ciklusomon semmit nem változtatott!

Csinálj tesztet mert lehetett összefüggés annó a késői pozitív teszt és a vetélések között!

Vetélés sok esetben a késői beágyazódástól történik amikor a teszt is később jelez!

2010. ápr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Tündér vagy!!!:)


Most is görcsölgetek,és néha úgy érzem,hogy több a váladékom,mint akinek agyuramisten mindjárt megjön,de most sincs semmi.Aztán lehet,hogy reggelre igen,de akkor valami más bajom van.Csajok,olyan pocim van,mint anno,nem lehet nem észrevenni,hogy be van keményedve...férjemcském is csak bámul bambán,hogy hogy ki vagyok kerekedve.:)Meg látja,hogy szenvedek a pisilés miatt.Lányok,3 éve nem voltak ilyen tüneteim,teljesen kész vagyok...hogy az örömtől,az pedig pár napon belül kiderül.Ha baba,akkor már csak azt kívánom,hogy ne méhen kívüli legyen,mint az első babucim.Vele vágtak,toldoztak-foldoztak,elég gáz volt,és akkor azt mondták,hogy máskor is lehet.Csak nehogy ez legyen...:((

2010. ápr. 6. 21:08
 8/23 A kérdező kommentje:

Bocsi,közben megnőttek a válaszok,nem csak utolsó,hanem mindenki tündér!!!!:)Kösy a drukkot mindenkinek,kedves utolsó(bocs a többiektől,hogy őt kiragadom),Neked is sok sikert,lehet hogy egyszerre tesztelünk.:)Tudod,én ennyi év után azt mondom,hogy inkább a ruha bővítése,mint a lombik nyűge...:)Sok sikert!!!:)Persze kösy mkinek továbbra is.

Apropó:Volt vkinek petefészekcisztája,vagy mondjuk mióma,méhnyakrák(vegyük elő a durvákat),ami ilyen tünetet okozott?Mondom,hogy be vagyok sz..rva és eszembe jut minden.

2010. ápr. 6. 21:15
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Utsó vagyok!Ne gondolj már hülyeségekre!!!Én sem fogadom el,hogy talán sikerült de nem szabad mindjárt ilyeneken gondolkodnod!Hát igen ha arról van szó inkább a ruhába toldok(sors keze:varrónő a szakmám):))Írtam már nekem volt cisztám kétszer is ezt onnétt tudom,hogy a meddőség miatt fél évig havonta jártam uh-ra de semmi jele nem volt sem a ciklusom hosszát sem a közérzetem sem a folyásomat illetően.Egyszóval semmi!!!Egyébként ma én is volt,hogy 10 percenként mentem pisilni ellentétben azzal,hogy van mikor egy nap 3*megyek csak wc-re.

Ne gondolj rossz dolgokra!!!

Ha felkészültnek érzed magad rá csinálj egy tesztet!!!

Én reggel csinálok.Max nega lesz de nem szabad rossz dolgokra gondolni!!!

Kitartást!Sok sikert és boldog egészséges babucit kívánok!!!Írj majd mi van veled!

2010. ápr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem volt cisztám. Nem volt görcs vagy folyás csak fájdalom. Éles szúrás, reggel hirtelen felkelésnél vagy leguggolásnál, lehajolásnál, de volt, hogy spontán belém szúrt a fájdalom, de csak azon az oldalon ahol a cisztám is volt. Szerintem neked nincs cisztád, de ha nem múlik a fájdalom akkor doki. Időben még a gyógyszeres kezelés segít.

2010. ápr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!