Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 éve próbálok teherbe esni,...

4 éve próbálok teherbe esni, most 5 napja késik a menstruációm, tüneteket lent sorolok, szerintetek lehet babán kívül más is?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 20:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én csak annyit szeretnék mondani Neked,hogy én babonából nem a 8.napon csinálnám a tesztet... Ha már két terhességnél így csináltad,most csináld elötte vagy utána.:)

De kívánom,hogy baba legyen a dologban,és minden rendben legyen! :)

Majd írjál,hogy mi a helyzet!

2010. ápr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező és kedves kis menyasszonyka! olyan cukik vagytok, ahogy tartjátok egymásban a lelket! teszteljetek, és osszátok meg velünk az eredményt, nagyon szorítok nektek! REmélem jönnek a kisbabucik, akiket olyan régóta várnak!

sok sikert!

(bocs, hogy nem a kérdésre válaszoltam, de szurkolni akarok nektek)

2010. ápr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Már mindent leírtak a csajok, amit én is írtam volna! Nagyon nagyon, teljes szívből drukkolok neked/nektek! Ha megcsináltad a tesztet, akkor oszd meg velünk kérlek! :)) És ne gondloj semmi rosszra, nem lesz baj! És amit írak előttem, babonából ne a 8. napon csináld meg, hanem előbb....
2010. ápr. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
mikor csinálod a tesztet? 5 nap késés már szerintem kimutatná!Drukkolok én is neked hogy ha babás vagy minden rendben legyen!
2010. ápr. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

jaj, ezek olyan megható dolgok. én is szorítok a menyasszonykának és a kérdezőnek is persze!! én biztos tesztelnék. én meghülyülnék az idegtől.

Én az elsőnél 4 nap után , a másodiknál 2 nap után teszteltem pozitívat. Kisfiúk lettek, a nagyobbik 22 hónapos, a kicsi pedig 5 hónapos :)

Kívánok nektek is jó babásodást! hajráááá :)

2010. ápr. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!"Menyasszonyka":))vagyok.Én teszteltem reggel és egy csíkocska lett de mensinek semmi jele.Melleimet érzem ezenkívül semmi.Nem értem.Kérdező?Veled mi a helyzet?Remélem már el múltak a rossz gondolatok!!!Látod nekem sincs eredmény pedig még soha nem késett és gondolhatod,hogy ebben biztos vagyok mert három éve pontosan figyelem a naptárt:)mégsem jut eszembe semmi csúnya dolog!!!Remélem jól vagy megnyugodtál és írsz mi van veled!

Válaszolók nagyon aranyosak vagytok,hogy gondoltok ránk!Látjátok milyen az élet?Évek óta várjuk azt a két csíkot és mikor esély van rá meg"szívat"a természet!hihi!

Azért én nem adom fel!

2010. ápr. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok Tündérek!!!:)


Meghatódtam teljesen csajok...:)Imádom ezt a csapatot ezen az oldalon..:))))Kösy mkinek a drukkot.

So!Nem jött meg ma sem,de a görcsök is múlnak hála Istennek!Ami feltűnt,hogy több a hüvelyváladékom kicsit,de se színe,se szaga.:)Bocsi a horrorért.:)

Melleim ugyanúgy fájnak,hasam is egyértelműen kerekebb(ami számomra is hihetetlen),és ma voltam 12x pisilni,tehát nem gyenge.Mielőtt még félreértés

esne,nem mániákusan figyelem magam hanem olyan munkahelyen dolgozom,ahol számítógép méri,mennyit mész ki és mikor szünetre,tehát le tudom követni.Ami elég szörnyű,az az álmosság délután,majd elalszom a monitor előtt,ami viszont nem túl jó.:(

Vmint egy új megállapítás:Ma beszélgettük ki a férjemmel a következőt:Egészséges teljesen a fogsorom,de egyetlen olyan fogam volt,ami tömött,de kiesett fél éve belőle a tömés kis része,és 8 hete ez a fogam bedurrant,úgyhogy fogdoki,aki ki gyökérkezelte,és betömte.Na most mivel 6x kellett hozzá mennem,persze szóba került a család,és a baba is.MOndtam neki,hogy anno voltam fogdokinál is,de a régi fogdoki azt mondta,hogy ez a fogam nem okozhat meddőséget rejtett gyulladás miatt.Erre most a magánorvos azt mondta,hogy ez hülyeség,mert bármely rossz fog tünet nélkül is tud gyulladást okozni,ami a nőnél meddőséget eredményez,amíg a gyull.meg nem szűnik.A fogam kezelését PÉ előtt 4 nappal fejezte be a doktornő,a kezelés elején kaptam erős gyulladáscsökkentőt,ez még az előző ciklusban volt,és azt mondta a doktornő,hogy lehet,hogy emiatt volt a meddőségem,és teherbe is tudok esni.És tudjátok mi az érdekes?Erre én nem is emlékeztem(a beszélgetésre),hanem a férjem mondja ma nekem,hogy lehet hogy a doktornő szavai beigazolódtak,először azt sem tudtam,mire gondol,aztán elmagyarázta,mert ennél a beszélgetésnél ő is ott volt,akkor jöttem rá.:)CSajok,ez nagyon durva lenne!

Tesztelni szombaton tudok leghamarabb,akkor tudok tesztet venni csak,az lesz a 9.napom,tehát a 8.ik kizárva.:)írni leghamarabb az eredményről vasárnap,tehát addig kis türelmet kérek.:)

Kedves MEnyasszony:Ismételd meg azt a tesztet még egyszer,Nekem is volt ilyen,mint írtam is,várj még vele:)

MIndenki:Kösy a drukkot,hatalmas segítséget ad!!!!!!!!:)

Szép estét!

2010. ápr. 7. 19:43
 18/23 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!(és mindenki aki még itt van!)Menyasszonyka :)"vicces az elnevezés"vagyok.Először rémülve olvastam amit a foggyulladásodról írtál mert nekem egy hétig volt begyulladva az egyik fogam annyira,hogy már az ínyem a duplájára nőtt aztán olvastam tovább és végre vettem levegőt mert mégsem egyezik a sztorink mivel nekem ez kb.egy hete volt és nem voltam dokinál sem vele magától elmúlt.Mindegy ez csak érdekesség!mensim még nekem sem jött meg most kicsit érzem mintha,de semmi.Tesztet én is szombaton ismételek ha még kell mert hiába csinálok előbb nem akarok több egy csíkot látni!!!Neked kitartást nagyon bíztatóak amiket észrevettél magadon!Szerintem picit már kezdhetsz örülni!Én nagyon szorítok neked és várom a szombati eredményed!

Szép napot és kitartás már csak kettőt kell aludni:)!!!

2010. ápr. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Hali mindenkinek!Menyasszonyka vagyok.Reggel meg jött igy én ki estem!Legalább nem fogok gurulni az oltár előtt!://Kedves kérdező nálad még várom a szombatot!!!Már csak egy nap!Vigyázz magadra és írj mi lett az eredmény!

Szorítok!!!

Puszi.Gy.

2010. ápr. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
No mi lett, teszteltél?
2010. ápr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!