Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van jelen itt olyan aki erre...

Van jelen itt olyan aki erre a hétre nem várja (vagy a következőre)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mi együtt voltunk ovu előtt másfél-2 nappal,csak bízni tudok benne,hogy sikerült.Viszont tünet alapján azt mondanám,hogy nem vagyok terhes,mivel abszolút semmi tünetem nincs.ma egy picit fájt a derekam,de nem tudom megítélni,hogy ez miért van.Előző terhességemnél ilyenkor már szétrobbantak a melleim,hányingerem volt,és fájt mindenem.most semmi :( nem tudom van-e értelme reménykedni.Egyébként 6.-ra nem várom(rendszeres a mensim)

Ti hogy vagytok,mi a helyzet?Tünetek?



2015. szept. 4. 11:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

[link]


itt a hőgörbém. keddre nem várom...pozitív ovu napján és másnap voltunk együtt...én sem érzem magam annyira terhesnek, de azért nagyon reménykedem, mert az első babám is abban a hónapban jött össze mikor abszolút nem számítottam rá. neked első baba?

2015. szept. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
igen első lenne,mert januári terhességemnek missed ab lett a vége.Én is csak reménykedem.nem is tesztelsz a héten?
2015. szept. 4. 11:29
 3/28 anonim ***** válasza:

Én 10-ére nem várom.

Remélem, nem jön meg.

Ilyenkor nagyon éhes meg puffadt szoktam lenni, ez most nincs egyáltalán.

Viszont jöttek rám pattanások, amik a mensi előtti héten szoktak.

Szóval nem tudom.

Mi már egy éve próbálkozunk, úgyhogy reménykedni se nagyon merek már.

2015. szept. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Első válaszoló, nagyon leesett a hőd :( Ha nem megy fel, akkor ebből menzesz lesz :)


Kérdező, mikor tesztelsz?

2015. szept. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

hát azt terveztem,hogy csak akkor ha nem jön meg,de ha valahonnan a kezembe akad egy teszt,tuti megcsinálom :D

Egyébként a pattanások engem is megtaláltak -.- durvábban mint eddig,viszont én mensi előtt baromi hisztis szoktam lenni,most ez elmaradt.

Jah az elsőnek leesett a hője,reméljük vmi befolyásolta csak,és holnap felmegy :) drukkolok mindenkinek!!!!

2015. szept. 4. 12:03
 6/28 A kérdező kommentje:
egyébként ha valakit érdekel,voltak mensi problémáim,és erdeti méhpempőt ettem minden reggel,és olyan gyönyörűre beállt a ciklusom,mint a nagykönyvben,lett peteérésem,és elmúlt a pms.(ezért is nehéz megállapítanom h terhes lehetek-e)
2015. szept. 4. 12:05
 7/28 anonim ***** válasza:
45%
4: tudom, de az előző terhességemnél is volt olyan, hogy 37 alá esett a luteális szakaszban. sajnos nem sokat alszom, és nem mindig ugyanakkor kelek, főleg most, beteg a babám...emiatt is lehet ingadozás. Kérdező, teszteltem egyet tegnap, 11. dpon, de nagatív lett..majd kedden tesztelek, ha csak nem kezd el esni a hőm, mert akkor valószínű nem ez lesz a hónapom.
2015. szept. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

ja, 1-es voltam.

kérdező, szorítok.

2015. szept. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
bakker tényleg a hő.én is megmérem hnap reggel,h hogy állok.hát de sok olyat olvastam h van akinek csak az 5.héten mutatta a teszt
2015. szept. 4. 13:02
 10/28 anonim ***** válasza:

sajnos nálam elég nehéz a tesztelés időtartamát megállapítani, mert a cikklusam hol 40 naposak, hol 35, de az előző babámnál volt 50 napos ciklusom is...

most annyit tudok, hogy aug. 23-án volt egy pozitiv ovu tesztem, tehát onnantól elvileg 14 nap alatt beágyazódik...az még 3-4 nap...a ciklus. hu meg szeptember 14-re húzza a menzeszem, mert ő meg ugye átlag ciklushosszal számol, nem veszi figyelembe, hogy 23-án ovuláltam, és hogy valószínű most nem lesz 45 napos ciklusom...így szép a kihívás, ugye? :)


1-es

2015. szept. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!