Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Help! Valaki segítene?

Iloveyou33333 kérdése:

Help! Valaki segítene?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy június végén hagytam abba a fogamzásgátlot{Elizette} amit két hónapig szedtem. Rá megjött július elsején majd július 17.én.Majd augusztus elsején. Azóta semmi. A párommal többször nem védekeztünk. A kérdésem az lenne,hogy terhes lehetek vagy a fogamzásgátló miatt van a zűr? (Vasárnap teszteltem,negatív lett)

Köszönöm a válaszokat!

20/n



2015. szept. 4. 00:47
 1/2 anonim válasza:
Csinálj még egy tesztet, biztos ami biztos alapon. Ha az is negatív, akkor nincs gond. A hormonháztartásodat összezavarhatta egy kicsit, hogy abbahagytad a szedését. Döntsd el szerintem, hogy vagy folyamatosan és rendszeresen szeded, (és nem hagysz ki közte időszakokat) vagy egyáltalán nem szedsz fogamzásgátlót. Az időszakos szedés szerintem nem tesz jót az ember szervezetének. Szóval nincs nagy gond szerintem, de ha nyugodtan szeretnél/szeretnétek aludni 1-1 együttlét után, akkor vagy óvszerrel, vagy fogamzásgátlóval védekezzetek. Sajnos én már megjártam a poklot hasonló helyzet miatt, és az a 2-3 hónapos kimaradás a barátnőmnél pokoli időszak volt mindkettőnknek. Hiába negatív lett a teszt, mégis azért aggódtunk.. Szóval mégegyszer nyugi, nem lesz semmi gond, csak legközelebb már tényleg tegyetek meg mindent, ha másért nem is, de legalább a nyugalmatok és egészséged érdekében. :) Minden jót! 26/F
2015. szept. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! én már lassan 10 hónapja abbahagtam, és még a mai napig nem állt helyre a ciklusom..
2015. szept. 4. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!