Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mekkora lehet az...

Szerintetek mekkora lehet az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés
Júliusban menstruáltam utoljára de sajnos nem tudom, hogy hányadikán mert elfelejtettem felírni. Nos, azóta nem jött meg. Védekezünk a barátommal, egyszer voltunk együtt megszakítással az utolsó mensim után kb 2 héttel. Tüneteim nincsenek viszont egyébként sem rendszeres a mensim annak ellenére, hogy már 7éve megvan. Vettem tesztet nem bírtam várni holnap reggelig most erős negatívat mutatott. Holnap reggel csinálok még egyet. Szerintetek mekkora az esélye, hogy baba van a dologban? 17/L negatív kommentelők kíméljenek!
2015. szept. 1. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha júliusban voltatok együtt "úgy" akkor azt már mutatnia kellene a tesztnek.Legközelebb vedekezzetek,mert a megszakítas nem az.
2015. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor Szerinted lehet ciszta az oka annak, hogy még mindig rendszertelen? Egyébként köszönöm!
2015. szept. 1. 14:45
 3/4 anonim ***** válasza:

ezek alapján nem hiszem hogy terhesség,

de kimaradhat egy honap menses minden ok nélkül

2015. szept. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen ciszta az oka a kimaradásnak.

Fiatal vagy még....de ha sokszor marad ki,megnyugtatásképpen menj el orvoshoz.Első voltam.

2015. szept. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!