Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagy az esélye a terhességnek?

Nagy az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés
pár hete párommal szeretkeztünk, de nem is mondanám annak mivel gumi híján nem akartunk belemenni. mindössze annyi történt hogy párszor betette kicsit mozgott aztán kivette. picit később jól megtörölte az előváladék miatt és ugyanez történt. ez az egész összesen max 10 perc volt csak hogy kicsit élvezzük egymást. természetesen utána amint lehetőségünk adódott vettünk gumit és úgy szeretkeztünk. így kb. mekkora az esély? előre is köszönöm a válaszokat. 16/L
2015. júl. 28. 20:58
1 2 3 4 5
 1/45 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy bekaptad a legyet
2015. júl. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
normálisabb válasz? igazán köszönöm
2015. júl. 28. 21:07
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Teljesn korrekt volt az elso valasz angyalom, te is nagyon jol tudod hogy vedekezes nelkul teherbeeshetsz.
2015. júl. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
igen tisztába vagyok vele, de odafigyeltünk. tudom nem lehet pontosan odafigyelni az előváladékra, de abban alapból kicsi az esélye hogy legyen spermium szóval így hogy nagyon kicsit volt bennem gondolom még kisebb. erre lennék kíváncsi
2015. júl. 28. 21:13
 5/45 anonim ***** válasza:
100%

A nagyon kicsiből is baba lesz :D

Igen, van esélyed. Sose értettem ezt a párszor betette, most akkor kúrjatok rendesen vagy sehogy.

2015. júl. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
és semmi jelét nem érzem. tehát semmi hasfájás, mell megnagyobbodás-viszketés semmi egyéb. a mensimnek augusztus 1-2 hetében kell megjönnie. nem rendszeres így nem tudom pontosan
2015. júl. 28. 21:15
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen roppant tapasztalt vagy mi a kérdés? 50% vagy igen, vagy nem. Aktus után 2 héttel tesztelj.
2015. júl. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
#5 a pillanat heve volt. neked még nem volt hogy elkapott a hév? azért nem "kúrtunk rendesen" hogy ne legyen nagy baj
2015. júl. 28. 21:16
 9/45 anonim ***** válasza:
63%
Szedj fog.gatlot aztan nemkell kerdezgetni havonta hogy lehetsz e terhes ha elkap a hev.
2015. júl. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan ez az indokod, hogy elkapott a hév? Bele se gondolsz, hogy terhes lehetsz?

Igen, volt hogy elkapott a hév, és ha nem volt nálunk gumi, akkor pettingeltünk, nem ki-be dugdostuk csak egy kicsit.

2015. júl. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!