Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3-án kellett volna megjönnie....

Pcsillus kérdése:

3-án kellett volna megjönnie. Átlagban 31 naposak a ciklusaim, és ma már a 36. napon vagyok. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Egy hete észre vettem h sok mindentől hányingerem van!Mióta késik ahhoz csatlakozott a szédülés is!Tesztelni még nem merek!Segítsetek!
2008. szept. 7. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Miért nem mersz tesztelni? Csak a teszt az ami megmondja,hogy terhes vagy-e,ebben más nem tud segíteni..persze meg a nőgyógyász:))

2008. szept. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert félek a csalódástól azért nem merek még tesztelni!
2008. szept. 7. 12:31
 3/9 A kérdező kommentje:
37,1 a reggeli hőm!Ilyen magas még nem volt!
2008. szept. 7. 12:39
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Viszont,ha én most azt mondom,hogy ezek terhesség jelei,és a teszt negatív lesz,akkor nem fogsz csalódni? Én nem merek neked semmit mondani. Persze esély van arra,hogy terhes legyél,de arra is,hogy nem:(
2008. szept. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Én is tesztelnék. Inkább a biztos rossz, mint a hosszú bizonytalanság ...
2008. szept. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Én a helyedben nem töprengenék tovább, hanem reggel csinálnék egy tesztet! A magas hő, hányinger, szédülés és mensi késése a terhesség tünetei. Drukkolok neked! Nekem is majd kiugrott a szívem, amikor pár hete teszteltem, nagyon féltem, hogy megint csalódni fogok, aztán meg alig hittem a szememnek, s azért ugrott majd ki a szívem, hogy kétcsíkos lett!!! Rosszabb kétségek közt hánykolódni....
2008. szept. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van, csak rágódok rajta!Holnap csinálok egy tesztet!És majd meg írom h mi van!Köszönöm a válaszokat!
2008. szept. 7. 14:58
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
szerintem is teszt,és ha lehet akkor már pozitív legyen jó??sok sikert!!
2008. szept. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most már tesztelhetsz, ne félj a csalódástól.
2008. szept. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!