Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez tényleg így van? Ha tudom...

Ez tényleg így van? Ha tudom pontosan a tüszőrepedés napját akkor rá 14-napra kell megjönnie, vagy nem megjönnie? (Nekem nem 28 naposak a ciklusaim, hanem 30 felett! )

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
akkor van álltalában a 14.napom ha valakinek 28 napos a ciklusa mindig a ciklus felénél van peteérés(jobb esetben)szóval ha pl 32 napos a ciklusod akkor kb a 16.napon van pete érésed!és rá 16 napra leszel beteg(ez csak egy péda)akkor kell betegnek lenned!persze ha babát szeretnél akkor azt kívánom hogy ne legyél az!sok sikert
2010. ápr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elméletileg így van, de a gyakorlatban 1-2 nap csúszás mind két irányba előfordulhat.
2010. ápr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok!igazad van!azért is írtam hogy jobb esetben!bár az lenne a legegyszerübb ha mindig minden ugyan akkor lenne,és akkor lenne esélye az embernek ezt kiszámolni de hát sajnos ez nem megy ilyen egyszerüen mint ahogy sajnos sok más dolog sem!
2010. ápr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az nem igaz, hogy mindig középidőben van a peteérés. Ez csak 28 napos ciklusnál van.

Te jól írtad, a peteéréstől a menstruációig minden esetben 14 nap telik el. Tehát az első válaszoló példáját hozva: 32 napos ciklusnál a peteérés a 18. napon van.

2010. ápr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!Nekem pont a 18. napon volt!Remélem nem fog megjönni!
2010. ápr. 24. 22:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, úgy van ahogy az előző válaszoló is mondja. A peteérés bármikor is van, utána mindig 14 nap múlva jön meg a menstruáció, ugyanis a luteális szakasz éppen 14 napig tart.
2010. ápr. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pontosabban: a luteális szakasz 12-től 16 napig tart. Egyéne válogatja. Nekem pl. 13. De legalább ez nem változik.
2010. ápr. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindig 17 nap a luteális szakasz... nem igaz, hogy mindig 14 nap.
2010. ápr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ezt a 14. napon meg félidős peteérést én sem értem..mert én mikroszkópos ovu tesztet használok, és amikor páfrányos akkor aznap van peteérésem ugye..na most nekem utána 3-4 napra mindig megjött eddig..sajnos mert nem sikerült teherbe esnem..akkor most mi igaz és mi nem???
2010. ápr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!