Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valami amitől a teherbe...

Van valami amitől a teherbe esés könnyebben összejön?

Figyelt kérdés
kisbabát szeretnénk a párommal! pénteken múlt el a mensim! most állok le a fogamzságátlóval amit 5hónapig szedtem mert még akkro nem lett volna aktuális egy baba! mostmár meglenne minden! csak valamivel rákéne segíteni hogy megfogadjon valkinek valami ötlete? ami bevált neki? minden ötletre kiváncsi vagyok köszönöm
2008. szept. 6. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
2008. szept. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2008. szept. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a cickafarkfű és a palástfű teákat ajánlom neked.Én is itt olvastam ezekről a teákról.A cickafarkfű teát a ciklus első felében ittam,az első öt napban a mensi miatt nem,de utána a 15. napig naponta kétszer ittam. Nem filtereset, hanem zacskósat vettem,le kell forrázni 1-2 teáskanálnyit egy bögrényi vízzel és kb. 10 percig állni hagyni. Utána ittam a palástfű teát, szintén naponta kétszer. Ezt csak kb. 5 percig kell állni hagyni és nem szabad a készítése közben fém eszközöket használni, én műanyag szűrővel szűrtem le. Egyiknek sincs rossz íze, inkább szinte vízízűek. Hét hónap próbálkozás után nagyon meglepődtem,hogy bevált,mert csak ebben a ciklusban ittam és pozitív lett a teszt. Én se gondoltam volna. Szerintem próbáld ki nyugodtan,ártani nem árt. A cickafark beállítja a ciklust,elősegítí,hogy érett petesejted legyen, a palástfű erősíti a méhet és segíti a beágyazódást. Ha a neten beírod a keresőbe, olvass utána, mindenhol jókat írnak ezekről a teákról.Ja és használj ovulációs tesztet,úgy könnyebb belőni,mikor van peteérés. Az együttlét után pedig pihenj, a gyertya állást is kipróbálhatod.
2008. szept. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs tuttitipp!!! A teázás jó, de nem ettől esel teherbe!! Ezek segítenek a szervezetednek, felkészülni, megerősödni. Segítik a peteérést pl, erősíti a méhet. Persze aki egy hónapig itta, és sikerült, annak nem ezért, mert egy gyógynövényes kúra kb 3 hó.

Méregetheted a hődet, így tudod mikor van peteérésed, azaz mikor kell többet együttlenni! Ugyanez az ovuteszt és a mikroszkóp, mindenkinek más a jó!

Egy a fontos! Ne görcsölj rá a témára, mert akkor azért sem sikerül!!!Ez a legnehezebb, mert annnyira nagyon szeretnéd... elég, ha úgyanolyan lazán szexeltek pároddal, mint eddig, és nem azért, mert most mi gyereket csinálunk! Nagyon eredményes, nekünk ez jött be, ha becsempésztek a megszokott hétköznapokba vagy hétvégékbe egy hosszabb kettesben eltöltött kirándulást, és buliztok egyet! Egy vörösboros vagy pezsgős vacsi, közös esti fürdőzés, stb, teljesen engedjétek el a fantáziátokat, babát hozhat!!!Mondjuk azért ne a szeretkezéskor pancsoljatok... Mindegy a póz, és nem kell gyertyázni! Én bevallom sokmindent kipróbáltam, de egyik sem vált be igazán. Így nyár elején úgy döntöttem, hogy sutba a hőmérővel, teákkal, jöjjön a nyár! Utazgattunk, csak mi ketten, buliztunk, koktéloztunk, minden ami jólesett(drog nem!), és 1 évnyi várakozás után sikerült!!! Tényleg semmi trükk!

Sok sikert!!!

2008. szept. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem igaz,hogy egy gyógynövényes kúra ebből a teából hónapokig tart.Olvass utána a neten.Nyugodtan próbáld ki,mert igenis segít,hogy nagyobb esélye legyen a dolognak.
2008. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze,így is lehet,ahogy az előző válaszoló írta,mert a teherbeesés esélye akkor is elég kevés,ha minden rendben van mert nagyon sok mindennek kell stimmelnie egyszerre. A stressz blokkolhatja a megtermékenyülést,ezért kell a kikapcsolódás,néha kiszakadni a mindennapokból és elfelejteni a gondokat és ráhangolódni egymásra.
2008. szept. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én utánaolvastam a gyógynövényes kúráknak, nemcsak a neten, mert ott is főleg Maria Treben könyvéből merítenek! 3 hónap alatt nyilván több csomag teát veszel! nem mondtam, hogy nem segít, le is írtam, hogy erősíti a méhedet, segítheti a peteérést. De ez magában kevés a teherbeeséshez. Tapasztalatból írok, én is hónapokig ittam a teákat, és pont a pihenőidőben lettem babás! A legrosszabb a rágörcsölés, ami szinte elkerülhetetlen. Én sem hittem, hogy ez tényleg gátolja a teherbeesést, de így van! A babához a legjobb a lazítás!
2008. szept. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!