Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Úgy tényleg könnyebben összejö...

Úgy tényleg könnyebben összejön a baba, ha nem görcsölünk rajta vagy ez csak mende-monda?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Amíg görcsöltünk rajta, nem jött. Aztán az első nemgörcsölős hónapban összejött.


Szóval nekünk bevált, hogy ne görcsöljünk rajta.

2010. febr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elsö két hónapban én is rágörcsölem nem jött,3-ik hónapban már nem stresszeltem magam,mondván ha itt az ideje ugyis jön és láss csodát terhes lettem.Nem tudom attól,hogy nem görcsöltem rá,de tény hogy amikor nem szmitottam rá akkor sikerült.:)
2010. febr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legrosszabb, amikor valaki azt mondja, hogy TUTI NEM SIKERÜL ha görcsölsz rajta. Tudom, hogy jóindulatból mondja ezt az illető, de ezzel csak azt éri el, hogy még lelkiismeret furdalást is okoz szegény babára váró hölgynek, hogy miatta nem jön össze a baba. Sok olyan nő van, aki ugyanúgy "görcsöl", mégis összejön neki a gyermek. Nem tagadom, lehet hátráltató tényező ez is, és egyéb lelki tényezők is, de nem törvényszerű hogy mindenkinél megakadályozza a teherbeesést.
2010. febr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon rágörcsöltem babaprojektnál, állandóan néztem az ovumikroszkópot, meg rengeteg tesztet előttem állandóan. Mindkétszer első hónapban összejött a baba.

Szóval én akkor ellenpélda vagyok..

2010. febr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat!
2010. febr. 11. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!