Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 pozitív ovu teszt egy...

2 pozitív ovu teszt egy ciklusban? Mennyire gyakori?

Figyelt kérdés
Febr 16-án és márc. 4-én volt pozitív az ovu tsztem. Jól kivehetően pozitív. 6.-ára nem vártam. Nem teszteltem azóta, mert úgy vagyok vele, hogy lehet késői peteérésem volt, így ha negatív úgysem tudnám eldönteni mi a szitu. Kíváncsi lennék a véleményetekre! Mennyire gyakori ez?
2010. márc. 8. 14:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a 2. nem peteérést jelölhet, hanem lehet, hogy terhes vagy. Az ovu teszt elméletileg (több kutatás bizonyította) képes a terhességet kimutatni pár nappal azelőtt, hogy a terhesteszt kimutatná. Várj pát napot, és tesztelj.

Drukkolok!

ҝ

2010. márc. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszi a drukkolást, csak az a bibi, hogy volt már olyan hogy 38-40 napra jött meg és nem akarok csalódni.

De ha pl. peteérés lenne, mennyire gyakori hogy kétszer van és a teszt is mutatja.

És ha ikrek? :O Ez most jutott eszembe. :D ... ÁÁÁ, de biztos nem. Na mindegy, tesztelni még nem merek.

2010. márc. 8. 15:16
 3/16 A kérdező kommentje:

Mármint arra gondoltam, hogy ikrek is lehetne. Még nyilván nem lehet, még a megtermékenyülés sem biztos.

Ja és fehér krémes a nyák.

Szerintetek meg fog jönni?

2010. márc. 8. 15:54
 4/16 anonim ***** válasza:
Mikor volt meg utoljára?
2010. márc. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Előfordul egy cikluson belül rendkívüli és rendes peteérés is de elég ritka:) De pl. az orgazmus is indikálhat rendkívüli peteérést. Tényleg, mikor volt meg utoljára?

ҝ

2010. márc. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Febr.6-án jött meg utoljára.
2010. márc. 8. 16:25
 7/16 anonim ***** válasza:

Akkor lassan csinálhatnál egy tesztet:) ár én is kiváncsi vagyok! Ha megcsináltad, írsz?:D

ҝ

2010. márc. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen, írok... majd lehet hétvégén. De akkor is még csak a 37-38. napon leszek, és volt már, hogy akkor jött meg. :(
2010. márc. 8. 17:02
 9/16 anonim ***** válasza:
a Jónás-naptár szerint a termékenységed egy hónapban akár 2-szer is lehet (főleg ez a gyakoribb), ha nem esik egybe a rendes peteérés, meg a Jónás napod
2010. márc. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A Jónás-napot hogy lehet megtudni? Köszi a válaszokat nem utolsó sorban!
2010. márc. 8. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!