Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » NAGYON FONTOS! Furcsa lüktetés...

NAGYON FONTOS! Furcsa lüktetés a hasban mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre ,hogy ha fekszem és a köldököm től kicsit jobbra mélyen benyomom a kezemmel a hasam akkor olyat érzek mintha lüktetne. ez mitől lehet? ugye nem baba? két hónapja sexeltem utáljára menstruáció elött egy nappal és védekeztünk is .És már pár hete elég furcsa érzésem vana hasammal mintha nagyobb lenne és mintha túl savas lenne.
2010. márc. 7. 17:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A stressz egyértelműen okozhatja. Nos ha ez mégjobban megnyugtat én egészségügyis vagyok. Menstruáció előtt 1 nappal szinte esélytelen a fogantatás, védekezés mellett meg főleg. Azóta már kétszer normális vérzésed volt. Ezek annyira de annyira kizárják a terhességet. A terhesség legelső tünete a menstruáció elmaradása. Szóval 3x-os indokot mondtam, hogy miért nem lehetsz terhes :) Nyugodj meg, biztos vagyok benne, hogy nem vársz babát :)
2010. márc. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
:) köszönöm , azért holnap megcsináloma tesztet csak ,hogy biztos ami biztos. Imádoma gyerekeket, szeretnék is sokat csak azért nem most.
2010. márc. 7. 18:24
 13/13 anonim válasza:

énis ugyan ezt érzem nyugii.:)

énis azt hittem hogy terhes vagyok de a teszt negatív lett. :)) hálaa..

elvileg a sok stressz váltja ki vagy ha mostanában stresszeltél .?! .:))

2012. aug. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!