Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » NAGYON FONTOS! Furcsa lüktetés...

NAGYON FONTOS! Furcsa lüktetés a hasban mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre ,hogy ha fekszem és a köldököm től kicsit jobbra mélyen benyomom a kezemmel a hasam akkor olyat érzek mintha lüktetne. ez mitől lehet? ugye nem baba? két hónapja sexeltem utáljára menstruáció elött egy nappal és védekeztünk is .És már pár hete elég furcsa érzésem vana hasammal mintha nagyobb lenne és mintha túl savas lenne.
2010. márc. 7. 17:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A választ egy terhességi teszt adja meg.


egyébként az első magzatmozgásokra a 4-5. hónapig kell várni.


34h km

2010. márc. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Rendszeresn jön meg a menszeszem mindíg és semmi változás és nincs semmi tünetem se . Ez a lüktetés bedig egyenletes .Lehet ,hogy valami ér lehet?
2010. márc. 7. 18:04
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az előző kérdésednél is írtam, hogy esélytelen, hogy terhes legyél :) Ilyenkor még nem mozog a gyerek, de terhes sem vagy, védekezés és menstruáció kizárja a terhességet. Csinálj egy tesztet, hogy komolyan megnyugodj, mert kikészíted magadat ezzel a stresszel.
2010. márc. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Holnap mindenképp fogok egyet csinálni bár félek nagyon.
2010. márc. 7. 18:06
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hanyatt fekve érezhető a hasi aorta (verőér)pulzálását! Olyan mint mikor a csuklódon nézed a pulzusod!

Ez nem betegség, teljesen normális jelenség!

2010. márc. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Megtaláltad a hasi aortát az lüktet így.
2010. márc. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
De miért nyomkodod?
2010. márc. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mert úgyéreztem ,hogy felvagyok kicsit puffadva.
2010. márc. 7. 18:12
 9/13 anonim ***** válasza:
Az a menstruáció előjele, vagy sokat ettél vagy ilyesmi. A terhességnek nem tünete a puffadás :) Nyugalom :):) Szegény annyira sajnállak, biztosan nagyon stresszes vagy, de hidd el nincs miért aggódnod, 1000%, hogy nem vagy terhes!
2010. márc. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

ez most megnyugatott kicsit =)

Arra is gondoltam ,hogy lehet azért van iylen furcsa érzés a hasamba mert sokat stresszelek .

2010. márc. 7. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!