Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, hogy ennyire magas...

Normális, hogy ennyire magas a hőm?

Figyelt kérdés

1 hete kezdtem csak el mérni, kíváncsiságból. Na meg azért is, mert június végén volt missed ab-om és azóta nem jött meg. A doki azt mondta, hogy ha még 1 hónap múlva se lesz semmi, akkor jön a gyógyszer. Múlt héten teszteletem negatívat. Ez addig fent marad, míg meg nem jön?

[link]


2008. szept. 5. 16:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy szájban mérem.
2008. szept. 5. 16:12
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszúrnád mégegyszer a görbét, valami nem jól jön be, végig 37,0-ot jelöl? Egyébként igen, fennmarad, ha már meg volt a pé-d. Esetleg mensi előtt pár nappal csökken. de ha beszúrod újra a görbét megnézem...
2008. szept. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]

Köszönöm előre is!

2008. szept. 5. 21:30
 4/6 A kérdező kommentje:
Az átlagot (gondolom ez a zöld vonal...) kérdezed? Az 36,8.
2008. szept. 5. 21:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen már látom, hogy az az átlaghőd!Viszont így, hogy csak most kezdted méregetni, nem nagyon lehet rá mondani semmit. Nekem ilyen magasan a ciklus második felében volt, szóval nem elképzelhetetlen, hogy volt peteérésed, és pár nap múlva kiderül, hogy mi van. Így azt javaslom, hogy várd ki a következő hetet, hogy mi történik. Ha hétvégéig nem jön meg, és még mindig fenn lesz a hőd, terhes tünet is jelentkezik, tesztelhetsz újra. Ha csökken a hőd, akkor valószínűleg meg fog jönni! Majd írj, mi történt! Írhatsz privit is!
2008. szept. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát múlt héten csütörtökön reggel már csak 36,2 volt, aztán elkezdtem barnázni, dél körül pedig megjött rendesen. Sőt!!! Még nem múlt el, de már csak maszatolok. Azért köszönöm a segítséget, a méregetést és mikroszkópozást folytatom tovább!
2008. szept. 16. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!