Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy normalis...

Lehetséges hogy normalis rendszeres 28 napos ciklus ellenére nincs peteérés?

Figyelt kérdés
Van hőemelkedésem és fennt is marad a mensiig, csak syeretném tudni ennek ellenére lehetséges hogz nincs peteérés?
2008. szept. 5. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

igen sajnos lehetséges. mikroszkóppal is nézed? vagy ovu tesztet próbáltál már?

miből gondolod hogy nincs? próbálkoztok, és nem jön össze?

2008. szept. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak a hőmet mértem nem probáltam ovutesztet,mert ugy olvastam ha van hőemelkedés van pé is.Egyébként másfél éve próbálkozunk,a férjemnél minden rendben.
2008. szept. 5. 15:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem minden ok, csak annyira nagyon akarod a babót, hogy azért sem sikerül! Szerintem a hőd nem emelkedne meg, és maradna fenn, ha nem lenne peteérésed! Nekem, ha nem volt, nem volt emelkedés, ill alig emelkedett, és ingadozott végig, nagyon furi görbe volt! Lazítsatok, pl egy jó kis közös hétvégével valahol, ahol csak ti ketten lehettek!!!
2008. szept. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen biztatást jól esik hallani valaki még bizik bennem mert én már feladtam.Most vagyok azon a ponton hogy tényleg lazitok, mert már nem tud érdekelni annyit csalódtam minden hónapban.
2008. szept. 5. 21:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom, min mész keresztül, ez volt nálam is! A lényeg, hogy nagyon bízz magatokban, hogy sikerülni fog!Gondolkozz pozitívan! Majd te is rájössz, hogy ez nem is olyan nehéz dolog! Nekünk az jött be, hogy nyáron többször elmentünk pár napra, és simán élveztük a kettesben eltöltött perceket! Az utolsó válaszoló
2008. szept. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!