Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal lassan egy hónapja...

A párommal lassan egy hónapja probálkoznuk babával. Jövő kedden, vagyis 09. 09-én kellene megjönnie. Eddig csináltam két tesztet, amik negatívak lettek. (lehet túl korán) Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A múlt hónapban kb 8-10 alkalommal voltunk együtt a periódus különböző szakaszában. Egy pár napja alhasi szúró fájásom, görcsöm van, nem túl erős, olyan mint amikor meg akarna jönni. A mellbimbóim is érzékenyek. Észrevettem, hogy könnyebben elérzékenyülök, például a kedvenc sorozatomon is képes vagyok sírni, pedig elég vicces film. Néha elfáradok, pedig semmi különöset nem teszek. Ez terhesség jele lehet vagy csak a következő mensimet jelzi? Mikor lenne érdemes újra tesztelnem? Reménykedhetek, hogy van baba a pocakomban?
2008. szept. 4. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:

A tüneteid jók, de hogy baba-e, azt csak a (kimaradt) mensid másnapjának első reggeli vizeletéből érdemes megnézni teszttel! :)

Nem tudom, hogy előtte szedtél-e fogamzásgátlót, csak azért, mert mikor én abbahagytam, akkor 3 hónapig totál terhességi tüneteket produkáltam, olyan gyönyörűeket, hogy ihaj... És nem volt baba persze.

De drukkolok, majd 10-én várom a teszt eredményét! :)

2008. szept. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is voltak ilyen tüneteim, de nekem sem volt baba a dologban. Csak annyira szerettem volna, hogy lehet, hogy én be is beszéltem magamnak. :( Nekem hat hónapi próbálkozás után jött a csoda. Drukkolok!
2008. szept. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Egy kis vigasztalás és talán reménysugár.1-1.5 hónapja úgy döntöttünk vállalunk még egy csöppséget.Nem hőmérőztem nem számolgattam csak ahogy jött...Augusztus 9-én volt az utolsó menzeszem.Kb 10 nappal ezután a melleim iszonyatosan elkezdtek fájni,megkeményedtek és megnőttek.2 teszt negatív volt.meglehet korán csináltam.Mivel 23 napos a ciklus 1 én kellett volna megjönnie.Persze tudtam,hogy nem fog.Még 1-én megcsináltam a tesztet.Pozitív!!!:-)Az én esetemből kiindulva van remény.A tünetek hasonlóak bár a hasam nem szurkált..Sok sikert!Remélem Ti is olyan szerencsések vagytok mint én!
2008. szept. 5. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok


Első válaszolónak: szedtem fogamzásgátlót, de más kb fél éve abbahagytam.


Reménykedek, bár néha én is azt érzem hogy csak bebeszélem a tüneteket magamnak. Ha lesz eredsmény, akkor írok.

2008. szept. 5. 08:42
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok


Ma reggel teszteltem és POZITÍV!!!!!!!! :)

Nagyon boldogok vagyunk!!!

2008. szept. 9. 07:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Szívből gratulálok Nektek!Ezek szerint olyan szerencsések vagytok mint mi!Boldog babavárást!
2008. szept. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

gratulálok nektek!!!

1. válaszoló

2008. szept. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!