Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki nem terhes mi látszik a...

Aki nem terhes mi látszik a hüvelyi ultrahangon?

Figyelt kérdés
2008. szept. 4. 13:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez így van ahogy előttem is elmondták. Viszont azt nem tudom hogy a petefészkek ugyebár feketés színűek a képen, de nem takarhatnak semmit? Egy kisebb cisztát? Én jövöhéten megyek hasonló vizsgálatra.
2008. szept. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát ezt én sem tudom. A papíromon van egy tájékoztató amit tudomásul kellett vennem és azon rajta van hogy bizonyos rendellenességek bármikor rejtve maradhatnak. De hol rejtőznek? Lehet hogy ott amit mondtál? Ha nem elég alapos a doki...?
2008. szept. 4. 13:21
 13/15 anonim ***** válasza:

az a válaszoló vagyok aki bőrére eresztette az előzőeket.

ne ijedjetek meg, a vizsgálatok ugyan sose 100%osak, de általában az elváltozások, pl. ciszta látható a felvételen, apró, vagy nagyobb gömböcskék formájában, vagy úgy mint egy kocsikerék behálózva, ez pedig pcora utalhat.

2008. szept. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az igaz hogy látszódnia kell, de velem történt egy olyan hogy azért voltam dokinál mert késett másfél hetet a menzim. A doki mindent rendben talált. Az egyik barátnőm ajánlására csináltam egy t.tesztet és pozitív lett. Na megilyedtem hogy méhen kívüli. Elmentem egy magándokihoz, aki szépen alaposan körülnézett a hüvelyi uh-val és megállapította hogy 8 hetes vagyok. Még a pici szíve is dobogott. Azt hittem leesek a székről! Nem tudom hogy a másik orvos anno mit nem látott vagy éppen hol nézett, de a kislányom most 2 éves!!!! De ez az én esetem, nálad/tok biztos minden rendben van!
2008. szept. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ilyenre is van példa, már én is hallottam, hogy cisztának indult a dolog, és valakinek bab lett, de feltétlen ezért fontos, hogy ha siet az orvos akkor is végig kell kérdezni amire kíváncsiak vagyunk, ha már rá vettük magunkat hogy elmenjünk egy évben egyszer.
2008. szept. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!