Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi után a 19. napon csak...

Mensi után a 19. napon csak petezsákszerű képződmény látszik hüvelyi ultrahangon. Lehet ebből még baba?

Figyelt kérdés
Azóta többször volt barnás váladékozás. Volt amikor csak a wc papíron, de volt olyan is amikor már a bugyimon is látszott. Szetintetek ez mit jelent?
2009. nov. 16. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Mikor volt az utolsó vérzésed?


Mert ez, hogy mensi után a 19. napon, ez nem sokat mond A ciklusod a menszesz első napján kezdődik, és irreleváns, hogy hány napid tart. De tegyük fel, hogy mondjuk 5 napig. Akkor most vagy kb ott, hogy kimarad a vérzés, igaz?


Ilyenkor már az is nagy szám, ha egyáltalán látszik valami az ultrahangon, annyira korai még az egész.


A barnázás nem jó jel, menj el vele orvoshoz. Gyakran progeszteronhiány jele, amit Utrogestan vagy Duphaston gyógyszerrel szoktak pótolni a 12. hétig.

2009. nov. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szeptember 24.-én volt az utolso mensim.
2009. nov. 16. 11:38
 3/10 A kérdező kommentje:
November 9.-én látták hüvelyi ultrahangon a petezsákszerű képződményt, viszont az előtte való héten még terhességre utaló jelet sem láttak.
2009. nov. 16. 11:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze!Mi pöttynek neveztük el. 3 hét múlva már láttuk a fejecskéjét
2009. nov. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogyne. A 19. nap még nagyon kevés idő, normális, hogy csak azt látnak!
2009. nov. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Majd látnak ott többet is, ne aggódj! A 6. héten meg már a szívverését is hallhatod. A barnázás miatt, viszont menj azonnal orvosdhoz, mert lehet, hogy semmi gond, de akár vetélés eljele is lehet.Pihenj amennyit csak tudsz, ne emelj, próbálj nyugodt maradni, amennyire csak lehet.
2009. nov. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6 hét 3 naposan volt még csak a petezsák szerűség. Azért kérdezlek titeket, mert olyan sokat olvasom, hogy már a 6. héten van szívverés nekem pedig még a terhesség se nagyon igazolt. Holnap leszek 7+4 hetes és megyek ultrahangra, majd holnap már okosabb leszek.Köszönöm a válazaitokat.
2009. nov. 16. 13:31
 8/10 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam :a menses elmaradása után 19 nappal láttak csak ennyit.
2009. nov. 16. 13:33
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!

Nem hosszú ciklusod volt?

Akkor tuti, hogy később fogant és azért nem látszik még,aminek kell látszania.

nem tudod véletlenül pontosan,mikor foganhatott?

Ez nagy segítség lenne.


Sajnos én úgy jártam, hogy a hetek csak teltek,közben barnáztam,vérezgettem,a baba meg csak nem akart fejlődni,csak lassacskán változott a mérete. Szíve nem vert. A fogantatás utáni 45. napon vége lett..

Csak azért írtam le,hogy tudd, bármi lehet még.

Kívánom,hogy TE egy egészséges babát szüljél!!

2009. nov. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
28 napos a ciklusom
2009. nov. 16. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!