Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Régóta próbálkozók! Hogy...

Régóta próbálkozók! Hogy viseltétek hogy 2 . babával várandós Sarka Kata?

Figyelt kérdés

nem azért, de én nagyon irigy lettem!Mert nem rég szült 1 éve, most meg 3 hónapos!!!én meg évek óta küzdök!másban hogy csapódott ez le??

mert kérdem én mi gondja van akkor ennek a nőnek ,mert pénze is van a férje kitudja hány milliót keres, és 2. babájával is terhes ...


2010. márc. 5. 12:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
56%
A szépség az azért erős túlzás, megint akkora lesz majd mint egy tehén...
2010. márc. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
56%
És fogyózhat, hogy annak a majomnak megfeleljen! Elég hülye nő, hogy kettőt is szül neki!
2010. márc. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
56%
Mi is régóra próbálkozunk, és néha én is elszomorodom, hogy nekünk még nem sikerült. :( A környezetembe mindenhol van már baba , vagy jön. De Hajdó pereputyot nem irigylem. Igazából azt sem érdemlik meg hogy foglalkozzunk velük. Szerintem nincs olyan ember aki szeretné őket. Fel a fejjel biztos nektek is sikerülni fog.
2010. márc. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
31%
Jesszusom, nem vesztiek észre hogy milyen szánalmasak vagytok? :D Irigykedtek egy másik emberre meg szídjátok... Mi közötök van hozzá? Nem miatta nem lesz gyereketek arról csakis ti tehettek és senki más! Ti biztos mind otthon ültök 8 éve, és térdetekig lóg a melletek, a férjetek meg valami munkás. És csak irigyketek rá mert neki jobb, ezért jöttök ezzel az álszent dumával, hogy fúj pénz, meg fúj hírnév nektek akkor sem kéne ha fizetnének érte! Á, naná, persze :D Nézzetek már magatokba, olyanok vagytok mint a hárpiák! Kit érdekel hogy más hogy él és hány gyereke születik? Én azt sem tudtam eddig ki ez a Sakra Kata. Ti szídjátok őket, de érdekes módon mégis vágjátok a hírességeket, meg hogy mi történt a celebekkel. Mi van túl sok az időtök hogy ilyen béna dolgokkal foglalkoztok?
2010. márc. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

én sem foglalkozné vele...neki van, nekünk is van 2...és akkor mi van?

nem szabad irigynek lenni és bántani a másikat. azzal nektek lesz baba? nem.... csak felesleges idegeskedés az egész.

neki lett majd nektek is lesz....és kész!!

2010. márc. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

ma 14:43


csak annyit kérdeznék hogy miért tehetek én arról hogy nincs még babám??????tehetek én arról hogy meddő vagyok és segitség kell a babához?azthiszed otthon ülök, és nem dolgozom?és 50kg vagyok és nem lóg a mellem a hasamig!

2010. márc. 5. 15:23
 17/25 A kérdező kommentje:
kedves utólsó!én attól kérdeztem aki már régóta próbálkozik baba ügyben, és nem attól akinek van 2. mert természetesen én sem lennék irigy ha lenne gyerekem.
2010. márc. 5. 15:25
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Csajok! Mindenkinek megvan a maga keresztje, nem kell senkit irigyelni. Amit a médiában tolnak, az egy kirakat. Nekem mindig az volt a véleményem, hogy aki nagyon sokat hangoztatja, hogy milyen szuper az élete, annak a legsivárabb, legvacakabb...
2010. márc. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
14:43-asnak abban igaza van, hogy én sem tudom ki az (még mindig, mert nem válaszolt nekem senki), nem is értem mit kell ezen rugózni, meg irigykedni. ugyanis a bulvármédia egy dologra épít: az irigységre. belőlem szerencsére hiányzik ez a tulajdonság :) sose tudtam irigy lenni senkire, ugyanúgy ahogy olyan ember is van, akinek nincs tejlebontó enzime :) hát belőlem meg az irigység-enzim hiányzik :) rám viszont annál többen irigykednek, és ez nagyon bánt :( még a látszólag kedveskedő kérdéseik mögött is ott bujkál az irigység...ők jutottak eszembe a kirohanásaitokról, bocs, de nekem sem tetszik :(
2010. márc. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
78%
ki a jó büdös francot érdekel a Sarka Kata??mért pont őt kell felhozni példának?gondolom a közvetlen környezetedben is vannak kismamák akik nem az első babájukatb várják,mért nem velük hozakodsz elő?
2010. márc. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!