Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Régóta próbálkozók! Hogy...

Régóta próbálkozók! Hogy viseltétek hogy 2 . babával várandós Sarka Kata?

Figyelt kérdés

nem azért, de én nagyon irigy lettem!Mert nem rég szült 1 éve, most meg 3 hónapos!!!én meg évek óta küzdök!másban hogy csapódott ez le??

mert kérdem én mi gondja van akkor ennek a nőnek ,mert pénze is van a férje kitudja hány milliót keres, és 2. babájával is terhes ...


2010. márc. 5. 12:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%

Én tíz évet vártam babára, volt jópár hasonló sztory közben a médiában és a baráti körben is. Szerencsére soha nem irigykedtem másra, csak az aggasztott, hogy velünk mi lehet a gond? De hálistennek már megoldódott... nem tudjuk mi volt, de mostmár másfél éves a lányunk :)


Ne foglalkozz mással... az csak lehúzza az ember kedvét, akarását, ha másokat néz, h nekik már sikerült.

2010. márc. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%

hát én nem irigylem, van egy majom férje, aki idáig nem akart gyereket, aztán mikor elindult a műsora gyorsan mégis csinált, h nagyobb legyen a hírverés....nem kéne vele foglalkoznod, ez csak cukormáz

én is szeretnék másodikat, de nem tehetem meg....talán egyszer

ne bánkódj ilyenen!

2010. márc. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
56%
Bolondnak jár a szerencse!
2010. márc. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%
Egy másodpercig se irigyeld az életét. A magánéletével vannak tele az újságok. Akkor sem lehet önmaga, ha szeretne. Nekem nem kellene az élete (se a férje, se a pénze). Nekünk is sikerülni fog a pici!!! És nagyon boldog kis család leszünk (ti is, mi is), és nem fognak idegenek beszélgetni a vasánapi ebédnél arról, kivel beszéltünk, mit ettünk, mit vettünk fel kedden-szerdán-csütörtökön, stb. Szerintem tojd le magasról!
2010. márc. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%

Ne irigyeld őket, majom banda az. Kirakat az egész, belül meg milyen lehet???

Foglalkozz magaddal és a férjeddel. Majd nektek is sikerül.

2010. márc. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
79%

Megértem hogy irigykedsz, de ahogy az előttem szólók is írták, ne rá irigykedj! Annyira gáz az egész család....

Én is szeretnék kisbabát, nemrég volt missed ab-m és én is nagyon szomorú vagyok, sőt ha meglátok egy kismamát akkor még sírás is rám jön. De mondjuk nem az irigységtől, hanem attól hogy nagyon vágyom a kisbabára.

De tudom, hogy lesz még kisbabám,csak az a kérdés, hogy mikor :(

2010. márc. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
79%

Hát én sem irigylem te se tedd.Egyszer volt a Kész Átverésben a párocska. Hát az a nagyképű férje úgy leb@zdmegezte, hogy észre se vette, de még Kata sem. Mondtam is a férjemnek, hogy ez náluk fel sem tűnik? Hát milyen emberek ezek? Hogy beszél a gyereke anyjával ez a Hajdú?

Na mind1 amúgy meg szegény gyerek olyan kis furi, már bocs.. tiszta apja, ha a második is olyan lesz...


Majd lesz neked is ne aggódj, és sokkal szebb mint a Hajdú babák.

2010. márc. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%
ki az a Sarka Kata???? tőlem szülhetne 10-et is, nem tudom, ki az...
2010. márc. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat...HMMMMMMMm ezt olvastátok A szépség!!!!!!!!!!!!!!!!!!


"A Blikk megtudta: a szépség ismét gyermeket vár, és ugyan még az elején tart az áldott állapotnak – a 12. hétben jár"

2010. márc. 5. 13:37
 10/25 anonim ***** válasza:
56%

A Sarka Kata babája és az enyém között 1 hónap van, úgyhogy baromira nem irigylem.

Mondjuk ő biztos nincs a gyerekkel egész nap és nem sebes a keze a sok cumi mosástól, meg van ideje meg pénze fodrászra, kozmetikusra stb...

2010. márc. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!