Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor állhatunk neki megint a...

Mikor állhatunk neki megint a babának?

Figyelt kérdés

Sajnos volt egy kis probláma meg kellett műteni és elveszítettem a kisbabámat,altatás alatt műtöttek!

Mikor lehet megint nekilátni a babának?

8 hetes volt a picikém,de ha nem megy el akkor is el kellett

volna venni!

előre is köszönöm a válaszokat!


2008. szept. 4. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez történt májusban és most kezdünk el újra próbálkozni. 3 hónapot javasolnak az orvosok ha műtéti beavatkozás is volt - ennyi idő alatt regenerálódik a szervezet. A lelki dolog az más. Van akinek könnyebb feldolgozni, van akinek nehezebb.

Szorítok!

2008. szept. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!


Reméltem hogy nem kell sokat várni!

Az benne a rossz ,hogy mostmár nem tudok neki annyira örülni

mert félek hogy megint baj lesz,igazából megmentette az életemet a csöppség,megérdemelné hogy éljen!

Próbálkozunk később is ,nektek pedig sok szerencsét és jó egézséget kívánok!

2008. szept. 4. 11:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, azt szokták mondani (ja, megint az első válaszoló vagyok), hogy általában az ilyen össze nem jött "akció" helyet csinál a következőnek, amikor a test már tudja fogja, hogyan kell viselkedni. A következőnek is nagyon fogsz örülni, én is nagyon lelkes vagyok és alig várom. :-)

Köszönöm a jókívánságokat és én is kívánok Nektek hasonló szépeket!

2008. szept. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!