Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugyen nem árt a babának? Mit...

Ugyen nem árt a babának? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 napja csináltam tesztet és pozitív lett! Ma égető érzésem jelentkezett ott lenn. szerintem (bocs a kifejezésért) de valami gomba lehet. az orvoshoz csak 2 hét múlva mehetek! mit csináljak árt a babának?
2011. okt. 18. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ártani nem árt, de kezelni kell mert hosszú távon okozhat problémát. Terhesen főleg kora terhesen azonban orvosi javaslat nélkül ne használj semmilyen gyógyszert. (még vény nélkül kaphatót sem,)
2011. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló!De igen,árthat!Az meg aztán pláne,ha 2 hétig kezeletlenül hagyják.Még mindig jobb,ha a gyógyszertárban-hozzá értéktől-a tényeket elmondva kér valami vény nélküli gyógyszert!

Kérdezőnek:miért csak 2 hét múlva mehetsz?Én 2 hétig ki sem bírnám az égető(esetleg)viszkető érzést.Menj be kórházba a nőgyógyászatra,vagy bármilyen dokihoz az SZTK-ba.2 gyerekes anyuka

2011. okt. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem valamilyen úton-módon keress fel egy nőgyógyászt és kezeltesd ki a gombás fertőzést! Amúgy én is ezt éreztem 1 hete, hogy viszhet és lehet, hogy egy fertőzés, de Aloe First-öt fújtam rá, mert van benne gombaölő és teljesen természetes! Nem ártalmas! Vekem 3 nap alatt teljesen elmúlt...

Amúgy nálunk az Sztk-ba nem lehet csak úgy besétálni a nőgyógyászatra... Leghamarabbi időpont 1-2 hónap, ha sürgős eset, akkor reggel 6-ra kell menni sorbanállni, hogy bejuss aznap a rendelésre... :D Nevetséges, de ez van!

6 hetes kismami

2011. okt. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Itt külföldön ( Kanada ) meg is halhatsz ha nincs időpontod! Holnap megyek el a házi orvosomhoz, ha fogad!!! Voltam patikában is, de a nő egyszerűen el küldött... hiába mondtam, hogy sűrgős!! Nagyon szeretnék gyors megoldást, nem akarok baj! Ja, és ki birom mert nem viszked nincs semmijen folyásom se, csak égető érzésem!
2011. okt. 19. 05:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!