Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férjem cukorbeteg. Inekcioznia...

Férjem cukorbeteg. Inekcioznia is kell magát. Befolyásolhatja a megtermékenyitést?

Figyelt kérdés
Màr van egy kislànyunk ,de o mèg a betegsèg elott szuletett.Màr4honapja probàlkozunk a kistestvèrrel,de semmi.Sokmindent tudok màr a cukorbetegsègrol,de szeretnèk egbizonyosodni arrol ,hogy nem ez a gondd.Ha estleg valakinek van tapasztalata ilyen tèren.Elore koszonom a vàlaszokat
2008. szept. 3. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én barátnőmtől tudom (az ő párja is injekciózza magát már kb.3-4 éve), hogy sajnos kihat a "kiskatonákra", ugyanis lelassulnak. Ezt orvos mondta nekik, mert ők is babát szeretnének.
2008. szept. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jajjjjjjjj!Tènyleg?és mit lehet tenni?
2008. szept. 3. 18:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, én meg pont ellenkező példát ismerek: egyik ismerős párnál is a férfi cukorbeteg, és most született 2-3 éven belül a 2. gyerekük. Szerintem ha van is hatása, minimális.
2008. szept. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszi a nyugtato szavakat!De most tènyleg nagyon aggodom.Az elso picurnàl màsodikra sikerult.A terhessègem alatt derult ki a fèrjem cukorbetegsège.egy vèletlen vèrvizsgàlat alapjan.Pontosan nem is tudjuk miotta lehet.Lehet,hogy màr az elso babonàl megvolt........
2008. szept. 3. 18:29
 5/9 A kérdező kommentje:
lègyszi aki tud mèg valami okosat irni irjon.Koszonom.Hol tudnèk bovebb informàciohoz jutni itt a neten?
2008. szept. 3. 18:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok megint. Sztem inkább kérdezz meg egy dokit, mert itt igazából mindenki a tapasztalatait írja le, meg amit hallott, olvasott... Ha ez a téma ennyire foglalkoztat és ennyire szeretnétek babát, a nődoki is segít ebben. Barátnőméknek is ő mondta (ráadásul rokon nekik), ők ezt el is fogadták. De ahogy a 2. (azt hiszem) válaszoló írta, lehet hogy pont fordítva van. Az is lehet, hogy ez függ a cukorbetegség erősségétől vagy vmi. A lényeg, ne depizz ezen!!! :-)
2008. szept. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszi!A fèrjemmel is beszèltem rola,de O biztosan àllitja,hogy nem az a baj.Azt hiszem holnap bejelentkezem a nogyogyàszhoz!Koszi mègegyszer
2008. szept. 3. 18:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia!Az én férjem is az,és nem befolyásolt semmit,egyből sikerűlt :-)Sok sikert! :-)
2008. szept. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szia! Én úgy tudom, hogy ha nem tartja be a "játékszabályokat" a cukorbeteg férfi, akkor előb-utóbb merevedési zavara lesz! Ha ilyen a férjednek nincs, és minden oké, akkor szerintem nem befolyásolja a nemzőképességét!
2008. szept. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!