Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10-es érzékenységű teszt 27....

10-es érzékenységű teszt 27. napon negativ, akkor tuti hogy nincs baba?

Figyelt kérdés

reggel csináltam a tesztet, és 2. csik nem rózsaszinben,de ha nagyon megnézi az ember látni hogy hol kellene lennie... de szerinte,m nem jelent semmit.


14. napon kaptam tüszörepit, és 32 naposak a cviklusaim!!!!!!!!!jajjjjjjjjjjjj olyan mérges vagyok... nekem mért nem?4 petéből?mikor minden jó volt ???????másnak miért sikerül elsőre??


2010. márc. 4. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugalom! Még lehet 2 csík! Ne mérgelődj! Egy ismerősömnek nemvárt után 2 nappal -, nemvárt után egy héttel nézte meg újra, akkor már +++ volt! Ha pedig 32 naposak a ciklusaid, legkorábban a 32-ig napon tesztelj! Drukk! Majd írd meg mi lett!!!!
2010. márc. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elég korai volt tesztelni. szóval inkább egy hét múlva tudod meg a tutit
2010. márc. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csináltam megint, de azon még ilyen szellemcsík sincsen, az elsőn van de azt reggel csináltam.
2010. márc. 4. 10:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon korán teszteltél a 32.naphoz képest!Ujra a nemvárt napján érdemes!Még lehet pozitív,sőt..
2010. márc. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon érzékeny a mellem és fájdogál a hasam , szerintem ismét csalódás fog érni:(
2010. márc. 4. 12:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Korán teszteltél.
2010. márc. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!