Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Csak a kisbabára...

Mit tegyek? Csak a kisbabára tudok gondolni? Mások is így vannak ezzel?

Figyelt kérdés

Sajnos még áprilisig várnunk kell, hogy próbálkozhassunk, mert egy hete volt missed ab-m, de meg vagyok veszve. 1,5 hónapig voltam terhes és most hogy már nincs velem a kisbabám, annyira máshogy érzem magam. Úgy érzem engem édesanyának teremtettek ide a Földre, és nem tudok várni. Csak a babára gondolok, babás topikokat olvasok a neten, meg pozitív teszteket nézegetek. Meg babaholmikat nézek naphosszat. annyira szeretném a következő babát, meg hogy újra átéljem a terhesség élményét. Leghamarabb ha minden összejön akkor is csak decemberben lesz kisbabám. Aki volt már ilyen helyzetben, hogyan nyugtatta le magát?

Minden vágyam egy-kettő-három... kisbaba. Még csak 23 éves vagyok, szerintetek normális ahogy gondolkodom? Mit tennétek a helyemben?


2010. márc. 3. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Persze, hogy normális. A te korod a legideálisabb, sokkal jobb, hogy fiatalon szeretnél szülni. Úgyhogy nagyon is normális :):) Nagyon szurkolok neked :):):)
2010. márc. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

teljesen megértelek. nekem nov.-ben volt missed ab, és azt hittem túltettem magam rajta, de tegnap olyan sírógörcsök jöttek rám. sajnos az első baba sem elsőre sikerült... de már nagyon várom. a fejemben már kompletten be van rendezve a babaszoba, fogok varrni egy csomó mindent, vettem direkt emiatt varrógépet, töltöttem le babacd-ket, meséket...

én is már nagyon szeretném

2010. márc. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Megértelek!:-))

Én is sok babát szeretnék majd:-)

Most van útban az első,34 hetes pocaklakó:-)

Minden jót és Sok babát neked!!!

2010. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem decemberben volt méhen kívüli terhességem. Első gyerkőc lett volna...

Mivel nem műtöttek, hanem kemoterápiás szerrel "ölték" el, így még nem próbálkozhatunk mi sem áprilisnál korábban.

Én inkább kerülöm a babás dolgokat most, amikor kijöttem a kórházból, kb. egy hónapig át se mentem a szomszédba, ott akkor született a pici lány. Pedig végig kísértem a szomszédék babavárását, de akkor nem tudtam átmenni. Amikor azt hittem, kezdek rendbe jönni, a főnököm a szőnyeg szélére állított valami apróság miatt, és ott helyben sírógörcsöt kaptam. Aznap töltöttem volna a 12. hetet.

Még beszélni is nehéz róla, a lelki egyensúlyomhoz még sok idő kell, amíg nem próbálhatunk meg ismét babát összehozni, azt hiszem, addig nem is fog rendbe jönni a dolog.

Szerintem te pont a másik véglet vagy, mint én. :) De valahogy fel kell dolgozni a kis életek elvesztését.

2010. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek. Én is ugyan így vagyok ezzel, nem tudok másra gondolni. Még a következő menstruációig várnom kell és utána próbálkozunk élesben. Mi azért vártunk ennyi ideig, mert megbeszéltük, hogy esküvőkor már nem védekezünk, viszont addig igen. Eddig munkát kerestem, már háromnegyed éve, de sajnos nem találtam, de én is édesanyának születtem, nem bírok tovább várni.
2010. márc. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már lassan egy éve várok rá..
2010. márc. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én meg 2 éve..:(
2010. márc. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
:( Kitartást csajok! Csak jön már.
2010. márc. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!