Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szedhetem a terhes vitamint...

Szedhetem a terhes vitamint akkor is, ha nem vagyok terhes, de babát szeretnek?

Figyelt kérdés
Nyilván tudom nem attól leszek terhes, csak érdeklődöm,hogy lehet e igy is,hogy nem vagyok terhes.(ket hónapja veszítettem el a 8hetes kicsikem).
2015. júl. 7. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
kell is szedned már terhesség előtt is
2015. júl. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Szedheted, mert ma menő. De semmi értelme nincs. Még a ter5hesség alatt sem sok. Ez csak Magyarországon ilyen szokás.
2015. júl. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Több verzió létezik: ha teljesen tiszta ételeket fogyasztasz gondosan összeválogatva, és kifejezetten magas folsavtartalmú ételeket fogyasztasz minden áldott nap többször is, a vérképed is alátámasztja, hogy mindenből van elég a szervezetedben, akkor nem kell semmilyen vitamin.


MInden más esetben kell. Az más kérdés, hogy az olcsóbb terhesvitaminokból olyan kevés tényleges hatóanyag szívódik fel, hogy a vérképben alig fog különbséget jelenteni.

2015. júl. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

En külföldön elek évek ota,nem tudom mi a menő otthon. ️

Centrum vitamin egyébként, annyira nem gagyi.

️Koszonom a válaszokat.

2015. júl. 7. 10:43
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

Igen kell szedni. A folsav nagyon fontos a fejlodesi rendellenessegek elkerulese erdekeben. Es kell neki 3 honapnyi szedes, mire egyaltalan hatasos lesz. Szoval elotte 3 honappal mar kell. Ha mast nem is de folsavat. De a terhesvitamin is nagyon jo vagy egy multivitamin + folsav.


Epp ez az, hogy Mo.- on nem divat igazan, mert nem hiszik el hogy kell. Itt angliaban az az elso kerdese a dokinak, ha babat szeretnel, hogy szeded e.

2015. júl. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kulfoldon vannak probalkozashoz valo vitaminok is. en is azt szedem. Ha Anglia akkor "pregnacare conception". Ha mashol elsz akkor nem tudom a nevet.
2015. júl. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A terhesvitamin is csak egy multivitamin, botrányosan alacsony dózisú összetevőkkel.

Multivitamint pedig az élet teljes szakában érdemes szedni. Azt lassan el kellene felejteni, hogy étkezéssel elegendő vitamin vihető be. Azonban a gyógyszertárban kapható vitaminok (igen, a Centrum is) a vicc kategóriába tartoznak.

2015. júl. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!