Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap van a menzim napja. Ha...

Holnap van a menzim napja. Ha terhes lennék, milyen lenne a folyásom?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már kisbabát!Holnap van a menzim napja.Ha terhes lennék milyen lenne most a folyásom?A melleim feszülnek,úgy érzem bármelyik pillanatban megjöhet,de semmi.Állandóan csak aludnék.Közepesen erős tejföl szerü folyásom van(bocsi,de másképp nem tudom jellemezni:-D).Kismamák,légyszi válaszoljatok,hogy nektek milyen volt.Köszi a segítséget
2007. nov. 4. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is olyan tejföl szerű volt a folyásom, de ez egyénenként változó.
2007. nov. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is olyan folyásom van, de még nem tudom hogy az e...
2007. nov. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt folyasom mikor terhes voltam,de nem tejfolszeru.varj par napot hatha megjon, ha nem tesztelj es remeljuk baba okozza.es nem valami felfazas vagy gomba.
2007. nov. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáció előtt vizesebb szokott lenni a folyás,mert a méh nyálkahártyájából először a víz távozik.Ha baba lesz,akkor inkább fehér ragadós,esetleg krémes a cucc.
2007. nov. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!