Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek légyszíves a...

Megnéznétek légyszíves a görbémet?

Figyelt kérdés

Szerintetek volt peteérés?Amire azt írtam ne vegye figyelembe a rendszer azt azért mert nagyon későn feküdtem le akkor éjjel és nem aludtam annyit amit elméletileg kéne,hogy jó valós értéket mutasson!

Annyira bele vagyok már fáradva ebbe az egészbe!Szerintem ebben a hónapban sem sikerült a baba!

[link]


2010. márc. 3. 06:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.Mikor kell megjönnie?
2010. márc. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát igen,nagyon ugy néz ki hogy MÉG nem volt:-(
2010. márc. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia én is ugy látom,hogy még nem volt.

De ne aggodj én mindig abban a tudatban voltam,hogy 14 15 napon van pém 28 naposak a ciklusaim.Miota mérem kiderült,hogy 5 nappal előbb van.

Milyen lázmérővel méred?

2010. márc. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm,hogy válaszoltatok!Elnézést,hogy csak most tudok írni de most értem haza a munkából.

29,30 napra szokott megjönni és higanyos lázmérővel mérem szájban mindig a megszokott időben!

Akkor ezt a hónapot is elkönyvelem sikertelennek mert vasárnap ment ki a férjem külföldre dolgozni!

Azért mégegyszer köszönöm,hogy válaszoltatok!

2010. márc. 3. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!