Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek légyszíves a görbém?

Megnéznétek légyszíves a görbém?

Figyelt kérdés

[link]

Szerintetek milyen?Nem úgy értem,hogy babás vagy nem,csak,hogy szerintetek,hogy alakul?


2010. okt. 22. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
A görbe remek, viszont az ovudat nem igazolta. Vagy a hőd tévedett, vagy a teszted, bár gyanítom inkább a hőd. Annál sokkal könnyebb hibát elkövetni, mint egy ovu tesztnél, minden esetre jókor voltatok együtt mindkét esetben és a hőd is jól tartja a magasságát :)
2010. okt. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és ciklusnapból ítélve is az ovutesztnek van igaza, 14. napon sokkal esélyesebb a tüszőrepedés, mint a 10. napon.
2010. okt. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hú most egy kő esett le a szívemről,mert én is úgy gondolom,hogy a teszt biztosabb!Rendesen mutatta amikor és amit kellett neki!A hőnek nem igazán hittem mert mostanában nem aludtam túl jól,sokat voltam fent éjszaka és forgolódtam.Nagyon bízok az ovu tesztben ez az első tesztelős hónapom!:-)

Köszönöm,hogy válaszoltál!!!

2010. okt. 22. 17:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen én is így gondolom, azért a hőnél sok rizikó van, nem tudom hol méred, de pl. hónaljnál ha egy kicsit megdörzsölöd vagy valami akkor máris mást mutat és egyebek, de a teszt csak az LH-ra reagál :)
2010. okt. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A 14.nap volt ovud szerintem.

Idáig jól alakul!

Drukkolok és írd meg az eredményt!!

2010. okt. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szájban mérem és 10 percig nem digitálissal hanem ezzel az újfajta hőmérővel ami a higanyos helyett van.Sajnos a higanyost egy hónapja sikerült eltörnöm:-(

Ti,hogy álltok.hol tartotok a ciklusotokban?

Kedve utolsó,én is a 14.napra gondoltam pedig a hő alapján én korábbra tippeltem.De "hamarosan" kiderül mi újság van!

Ígérem megírom mi lett,sikerült e,mert ha vissza keresek egy kérdést én sem szeretem ha eltűnik a kérdező és nem tudni mi van vele,mi történt sikerült e neki vagy sem.

2010. okt. 23. 06:19
 7/7 A kérdező kommentje:

Így alakult mára a hőm de miért esett le ekkorát?Ezzel már semmi esélyem sincs igaz?!

[link]

2010. okt. 25. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!