Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet légyszí...

Megnéznétek a görbémet légyszíves?

Figyelt kérdés

[link]

Mitől eshetett ekkorát?A nem vártig még van időm így nem érte most ezt!

Köszönöm a válaszokat!


2010. okt. 25. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond.

Az ovulációd viszont a 16-17 nap környékén volt.

Az utolsó együttlétből még lehet baba, 36,5 alá ha nem megy a hőd, vagy csak maximum 1x eléri azt, de visszakanyarodik annál magasabbra, akkor van esély.

Várni viszont még jócskán kell, hogy kiderüljön...

Szurkolok!

2010. okt. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs semmi baj a görbéddel, nekem is így ugrál. Az a lényeg, hogy ne essen le alacsony szintre, ez még belefér! Az ovud szerintem is akkor volt, ahogy az első válaszoló írta!

Nézd csak az én görbém milyen, nekem is ilyen cikkcakk, de nem esett alacsony szintre (nekem is fura, hogy miért ugrál, de a végén mindig megemelkedik):

[link]

2010. okt. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszaitokat!Akkor most megnyugodtam,hogy akkor talán még van esély erre a hónapra!:-)A nem vártig tudom van még idő csak furcsa volt nekem ez a hírtelen leesés ami akkor ezek szerint nem is olyan vészes!

2010. okt. 25. 13:39
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sem gond az esés, majd visszamegy:) Még tényleg kell várnod, hogy kiderüljön, sikerült-e, kitartás:) Drukkolok!


Másik válaszoló, aki görbét linkeltél, nem akarsz tesztelni? Szerintem már lehetne:)

2010. okt. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kedves 13:44-es!

Miért kéne tesztelnem? Talán babásnak néz ki a görbém?? A mensimet péntek/szombat környékére nem várom, mindig pontosan szokott megjönni. Korai lenne még a teszt...

A tesztelést azért írtad, mert a görbém babásnak látszik, vagy csak azért, mert a ciklus végefele járok???

2010. okt. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem elkiabálni akartam, de nagyon babásnak tűnik. Hány naposak a ciklusaid? Szerintem ha mensi közelítene, akkor már látszana a görbéden. Mindenesetre nagyon drukkolok!
2010. okt. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Péntek/szombatra nem várom, mindig pontosan szokott megjönni, addig még van 4/5 napom... 32 napra szokott megjönni. Most tartok tehát a 28. napomon.

Hát örülnék, ha babás lennék, de azt álmodtam ma, hogy teszteltem egy negatívat. :((( Úgyhogy kétlem, hogy babás lennék, az álmaim nem szoktak hazudni.

2010. okt. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
köszi amúgy a drukkolást. bárcsak igazad lenne...
2010. okt. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
de amúgy szerintem lehet, azért tűnik babásnak a görbém, mert ittam a palástfűteát...de mától már nem akarom inni, mert félek, hogy bekavar a ciklusomba...
2010. okt. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Most már tényleg nem tudom mi van....

[link]

2010. okt. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!