Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátom belém ment el, de...

A barátom belém ment el, de kimostam. Esélyek? [TÖBBI LENT]

Figyelt kérdés
a barátommal lefeküdtünk kb 2 hete . Szerintem akkor jól kimostam . Most kellet volna megjönnie , de nem jött meg a menszeszem.

2015. jún. 22. 07:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
miért ne engednék? nekem volt terhes osztálytársam,simán bejárt.
2015. jún. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Nnna, látom, mostanra eltüntetted a felhasználói nevedet.

... no comment...

2015. jún. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
mert szégyellem magam. Nem akarom , hogy az egész gyakorikérdéses felhasználói rajtam nevessenek
2015. jún. 24. 12:09
 24/26 anonim ***** válasza:
figyelj, aki nevetni akar rajtad az nevetni fog a neved nélkül is. nem szabad ilyeneket felvenned, most már anya leszel. igen, buta és felelőtlen voltál, de ezt gondolom te is tudod. ezen nincs mit ragozni, most már tovább kell lépned.
2015. jún. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

mások is kovetnek el ám hibákat,nehogy azt hidd,hogy akik itt kioktatnak téged azok tokéletesek.

Emberek vagyunk,hibázunk.

2015. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Csengu28 ***** válasza:

Most már így jártál...

Párod, szülők? hogy fogadták?

2015. júl. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!