Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátom belém ment el, de...

A barátom belém ment el, de kimostam. Esélyek? [TÖBBI LENT]

Figyelt kérdés
a barátommal lefeküdtünk kb 2 hete . Szerintem akkor jól kimostam . Most kellet volna megjönnie , de nem jött meg a menszeszem.

2015. jún. 22. 07:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
hát nagyon esélyes, hogy terhes lettél, vegyél tesztet. a kimosás semmit nem ér, ez nagy butaság, amolyan népi legenda. Miért nem védekeztetek? és hogy fogják hívni a babát?
2015. jún. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
pozitív lett a teszt :(
2015. jún. 22. 12:18
 13/26 anonim ***** válasza:
és mit akarsz csinálni? megtartod vagy elveteted? legelőször a barátodnak szólj.
2015. jún. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
sajnálom de a butaságod meghozta gyümölcsét... tényleg áruld már el hol hallottad h ki lehet mosni
2015. jún. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
megtartom , mert nem szeretnék megölni egy gyereket az én saját hibámból
2015. jún. 22. 12:39
 16/26 anonim ***** válasza:
De 17 éves vagy! :O
2015. jún. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
utolsó, szerintem tudja hány éves....
2015. jún. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:

hallod 15 évesen tudom, hogy az semmit nem csinál azégvilágon xd

te rohadt okos vagy ember :D

a tag amelyik meg beléd élvezett szintén nagyon okos, legközelebb egy lótudodmire ülj rá inkább

#REKT #Pacicarry #GGWPizi

2015. jún. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( kitartást
2015. jún. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
Gratulálok, kismama leszel. Nekem is volt egy osztálytársam, aki a középiskola utolsó évében lett terhes. Megszülte, azt hiszem azóta van neki még egy, vagy kettő... Az élet nem áll meg, viszont amire számíts: a sulit kénytelen vagy most félretenni. Nem fogják engedni, hogy állapotosan bejárj (bár nem tudom, hogy hányadik hónaptól van ez). Az osztálytársnőm szülés és a babával való törődés mellett kellett leérettségiznie, és ez nem egyszerű. Nem is csinálta meg abban az évben.
2015. jún. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!