Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki teherbe esik,...

Ha valaki teherbe esik, elképzelhető, hogy a megszokottnál pattanásosabb lesz a bőre?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
igen előfordulhat. nekem az elsővel nem volt ilyen problémém, de most mikor terhes lettem rá egy kis időre nagyon sok nagy pattanásom kijött. gondoltam is h mi van, talán itt a tavasz? akkor még nem tudtam h baba van a dologban.
2010. márc. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ez félelmetes...:S
2010. márc. 1. 16:26
 3/8 anonim ***** válasza:
El bizony!Nekem katasztrófa volt a bőröm,és még olyan helyeken is ahol elötte soha (pl.mellkas).De ahogy megszületett a kisfiam elmúlt az összes.
2010. márc. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem iszonyat pattanásos lett az arcom is, de főleg a hátam. Csak a terhesség második felében lett egy fokkal jobb.
2010. márc. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

És ez mennyi idő után jött ki?

Amúgy ez abban az esetben is igaz,hogy tegyükfel,még nem vagyok teljesen biztos benne,hogy terhes vagyok,de elkezd pattanásosabb lenni a bőröm.Nem sokkal,de láthatóbban.Ez jelent valamit?

2010. márc. 1. 17:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok:

Hát azért nem ez a legfőbb tünete a terhességnek.Én nem ebből tudtam,hogy terhes vagyok,de úgy emlékszem már a legelejétől csúnyább lett a bőröm.Tesztelj az biztosabb!

2010. márc. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindig menzikor (és előtte már jó pár nappal) volt pattanásosabb, de mikor teherbe estem és az egész terhességem folyamán nagyon szép lett/volt a bőröm.
2010. márc. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ééértem.(:

Köszönöm Nektek.

2010. márc. 1. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!