Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges a megszokottnal...

Lehetseges a megszokottnal joval korabbi peteeres?

Figyelt kérdés
Nekem atlagosan 28 naposak a ciklusaim es kb. a 14 nap szokott peteeresem lenni, amit mindig megerzek. Ebben a honapban semmi jele nem volt a 14. nap kornyeken, azonban ereztem eros petefeszek szurkalasokat kb. a 8-dik napon....de akkor ennek nem tekintettem jelentoseget, mivel ugy gondoltam, hogy tul koran van, es ez biztos meg nem peteeres. Szoval akkor lehetseges, hogy most ebben a honapban kb. egy hettel korabban volt ovulaciom???
2011. jan. 4. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges,de akkor ha nem sikerült,akkor a 22. napon kellene megjönnie és így bebizonyosodna.
2011. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ma vagyok a 22-dik napon...:S
2011. jan. 4. 18:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Hátha ma sem jön meg akkor nem jól gondoltad/érezted.

Egyébkét mindig megérzem én is,de most nem!

2011. jan. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem is 8-9. nap körül szokott peteérésem lenni, legalábbis hőgörbe és tünetek, meg nyák alapján(bár nem csinálok ovutesztet és UH-gal se nézem).

Ettől függetlenül 30 naposak a ciklusaim -ergó a luteális fázisom nem 14 nap, mint az átlagnak, hanem 22 nap.

Csak leírtam, hogy van ilyen :)

2011. jan. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!