Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség esetén feljebb kell...

Terhesség esetén feljebb kell mennie a hőnek ugye? Ez azt jelenti, most sincs baba? Görbe csatolva.

Figyelt kérdés

Nem akar feljebb menni,megállt egy helyen,és nem mozdul.4-6 között nem várom.Akik már látták,elnézést,de izgulok!


[link]


2010. márc. 1. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Szépen fent van a hőd! Ennél feljebb már nem kell menni, a kismamák nem lázasak... :o)

Könnyen lehet, hogy babás vagy. A nem várt napján tesztelhetsz, ha érzel erőteljesebb tünetet (ami nem feltétel a babához!), akkor előbb is...

Hajrá!

2010. márc. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi aranyos vagy,de itt rakásra azt olvasom,hogy 37 fölé kell mennie ha valaki babás:(

2010. márc. 1. 10:04
 3/9 anonim ***** válasza:

Ilyen szabály nincs. Minden relatív, a saját hődhöz képest kell "felmennie".

Egyébként ugyanakkor mérted mindig? Ott a közepénél furcsa "cikk-cakkok" vannak.

2010. márc. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Többnyire ugyanakkor mérem,ebben a ciklusban málnalevelet ittam,mert a második fele is olyan cikkcakkos szokott lenni,és vagy nincs tüszőrepedésem,vagy csak a 18. napon,de akkor is olyan cikkcakkos.Úgyhogy örülök,hogy a második fele most szép rendezett,biztosa a tea miatt,de én így hallottam,hogy ha baba van feljebb megy.Na most már csak kb.4 nap,kibírom.Rendes vagy,hogy írtál!
2010. márc. 1. 10:11
 5/9 anonim ***** válasza:

A hőd alapján a 15-16 nap körül volt az ovu, nem ahova a gép húzta a csíkot. Az együttlét is jó helyen, pont egy nappal előtte, szóval abszolút reményteli...


Ja, nekem sose ment a hőm 37-ig, pedig 2 babám is van...

első-második

:o)

2010. márc. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 36,8-cal lettem terhes. Egyszer ment 37,1-ig, meg egyszer 37-ig.

Egyébként alatta maradt kicsivel mindig.

2010. márc. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 1. 15:19
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem ma megjött:(
2010. márc. 4. 10:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom!
2010. márc. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!