Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a spontán...

Mi a véleményetek a spontán peteérésről? Tényleg ennyire gyakori lenne?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan írják, hogy menstruáció előtt, alatt, vagy után lettek terhesek. De például fogamzásgátló vagy spirál mellett is terhes lehet ugyanennyi ember. Utánanéztem, és egy "ki lett terhes fogamzásgátló mellett" kérdésre sokkal több válasz jön, mint egy "ki lett terhes menstruáció előtt" kérdésre. Így véleményekre lennék kíváncsi a témával kapcsolatban.
2015. jún. 16. 13:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ezért lehet mindig csak utólag kiszámolni mikor volt ovu!


Nekem pl nagyon-nagyon rendszertelen ciklusaim vannak, de van a telefonomon egy kis alkalmazás,amin tárolok minden információt.(aktusok időpontja és száma), vérzés kezdeti és végpontja, valamint 2 ciklus közötti tüneteket is.(pl mellfájdalom, hüvelyváladék,nyák stb). Van, hogy 2-3hónappal később nézem meg az alkalmazást,és utólag kiírja, hogy mikor én bejelöltem a tünetet,már a program is utólag beírta nekem, hogy ovulációs jel erős.


Ha gondolod,töltsd le az alkalmazást, womanlog a neve, szerintem hasznos,főleg, ha szeretnél babát, és akkor is ha nem!

2015. jún. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Furcsa peteérés? Hmmmm gondoltam én is hogy sokan ezzel magyarázzák a felelőtlenségüket hogy terhesek maradtak pedig nem akarták a babát. Aztán most estem arca ebben a hónapban. Június 10.en megjött a havim. 13.an pedig olyan 2 csík ugrott le az ovuteszt rol hogy nem hittem a szememnek....szval nekem mensi alatt van peteérés. Ezért nem maradtam még terhes. Hisz akkor nem szoktam szexelni. ...na most Meg látjuk hogy így mi lesz belőle. ...sok reményt nem fűzök hozzá. .....
2015. jún. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Kedves utolsó! Abban a hónapban volt előtte rendes ovud? Nem lehet, hogy az tolódott későbbre?"


Nem tudom, hogy volt-e, mert nincs semmilyen tünetem és nem is szoktam figyelni, valószínűleg nem a 14. nap körül volt ovum, hanem a menstruáció előtt közvetlenül.

2015. jún. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudom hogy volt e. De eléggé fura ez a helyzet. Most meg megint elkezdtem vérezni. Nem tudom ez milyen új játék lesz nálam. ....de hogy mitől vérzek nem tudom....
2015. jún. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!