Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? 24. kellett...

Lehetek terhes? 24. kellett volna megjönnie, de semmi azóta sem. Tegnap csináltam tesztet /clearblue/, de negatív lett.

Figyelt kérdés
24. kellett volna megjönnie, de semmi azóta sem. Tegnap csináltam tesztet /clearblue/, de negatív lett. Émelygésem van és a melleim is fájnak, pedig még menzeszkor sem szokott./+ a mellemen a fehér mirigyek is jobban látszanak/. Februárban volt egy missed ab-om /elvetéltem/. Szerintetek?
2008. aug. 31. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Ismeteld meg a tesztet par nap mulva es ha akkor is negativ akkor minden ok.Nekem is februarban volt egy vetelesem es azota ahogy kesik par napot rogton tesztelek,pedig azelott sosem csinaltam ugyet belole ha par napot kesett.
2008. aug. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem két hónapja két hét késés után jött meg. Minden tünetem megvolt. Még hánytam is, egy reggeli kávétól. Amit nem szoktam inni, de akkor olyan jól esett. Minden nap kb 11óráig iszonyatosan szédültem, lefehéredtem stb. A tesztjeim sorra negatívak lettek. Aztán egy nap jött egy erős görcs és megjöttem. A háziorvosom szerint spontán vetélés is lehetett. A nődöki akihez elküldött, azt mondta csak mensesz. Szóval a mai napig nem tudom mi volt. A nődoki csak újjal vizsgált nem ultrahangozott, semmi. A háziorvosom ki is volt akadva rá rendesen. Szóval nagyon szorítok hogy babás legyél!
2008. szept. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, aranyos vagy. Nem tudom mi van, de nem merek reménykedni sem. Eldöntöttem, ha nem jön meg a héten megyek a magándokimhoz szombaton.
2008. szept. 1. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!