Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit lehet leolvasni erről az...

Mit lehet leolvasni erről az ultrahangos képről/leletről?

Figyelt kérdés

Remélem sikerül megjeleníteni.

E:\Képek\2010-02-26 us kép


2010. febr. 26. 17:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
50%

Szikhólyag volt az a petezsák+ a ciszta nem tud tekeredni, max a myoma...


Egy "kicsit" azért értek hozzá, ezt tanultam 8 évig...

2010. febr. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
48%
Én meg annyit láttam ilyet,hogy sokat!Ha szikhólyag vagy petezsák,akkor hogy lehet 3,35 cm????????Egy 3.35 cm-es embriót lehetetlen összekeverni,és könnyű felismerni.Ne viccelj már!Ehez hasonló leleteim vannak,vagy 8 db.Cisztákról.Van benne 2 centis,de mint írtam 7 centis is.
2010. febr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
50%

Legyen igazad, remélem jobban alszol...

(mellékesen a szikhólyag NEM embrio)

2010. febr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
48%
A zikhólyag nem embrió,de a petezsák abból lesz,épp ezért nem lehet több mint 3 cm!Ugyanis a petezsák (ami a szikhólyagból lesz,ha már ennyire tudományosak vagyunk),is csak néhány miliméteresen lesz látható.Akkor most 3.35 cm (nem miliméter),nehogy már a szikhólyag legyen!Amúgy nem alszok jobban,ha nekem lesz igazam,csak ezt nem szeretem,mikor valaki tanult valamit,és vitatkozik olyannal,akinek meg személyes tapasztalatai vannak.Sajnos az élet produkál furcsákat,ami a tankönyvben néha benne sincs.Nem akartam senkivel vitatkozni,viszont a kérdező jobb ha tisztában van vele,hogy ott egy ciszta van,és nem ugrál,mert a hirtelen mozdulatok hatására megcsavarodhat,és akkor hirtelen éles fájdalom lép fel,azonnal mentőt kell hívni.A ciszta amúgy ártalmatlan,de 3 cm felett már a hirtelen mozdulatokra reagálhat úgy,ahogy az előbb leírtam.% évig akartam kisbabát,ebből 1.5 évig rendszeresen szinte minden ciklusban késéseim voltak a ciszták miatt,40 napokra menstruáltam,szóval sajnos tudom,miről beszélek!5 hetesen és 5 naposan voltam aztán egyszer végre a doki színe előtt,még véletlenül sem tévesztette össze a 7 mm-!!es petezsákomat egy cisztával,és én is jól láttam a képernyőn a különbséget,mennyire másabb a kép,mint amikor cisztákat láttunk!Kedves kérdező ne add fel!
2010. febr. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
48%

Előző vagyok %=5.

5 évig!

2010. febr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem is ciszta:-/tul nagy hogy petezsák legyen akkor már látni kéne benne "valamit".
2010. febr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nekem van cisztáról is képem, és mellette babát is várok.8 hetes vagyok.De nekem is hasonló a képem:)
2010. febr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!