Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés szoptatás alatt?...

Teherbeesés szoptatás alatt? Ti nem féltetek?

Figyelt kérdés
Védekezünk párommal, de mint tudjuk sajnos egy módszer se 100%. Múlt hónapban jött meg először, most kellene lenni kb peteérésemnek, ami sztem volt is, folyás megvolt, illetve a cicim is nagyon érzékeny volt, meglehetősen fájt a szoptatás. Viszont pár napja hányingerem van, szédülők, mondjuk nem reggelente, de mégis megfordult a fejemben a dolog. Bár a menstruáció+peteérés eléggé valószínűleg kizárja a terhességet. Ti nem "izgultatok" jobban szoptatás alatt, hogy nehogy véletlen becsússzon a baba? Mert ilyenkor azért még néha olyan össze-vissza vannak a dolgok, hogy nem mindig egyértelmű a dolog... Remélem értitek mire akarok kilyukadni :)
2015. máj. 18. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:

HA RENDESEN védekeztek (NEM megszakítással!!!, mert az nem védekezés), akkor kizárt, hogy teherbe essél.


Azt azonban nem értem, hogy miért kellene jobban izgulni szoptatás alatt, mint egyébként.

2015. máj. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy pl. aki még nem menstruál, nem is igazán tudja feltétlen észrevenni, hogy esetleg összejött egy baba. Nem megszakítással védekezünk, gyógyszert szedek, de igazából sem az óvszer, sem a gyógyszer nem gyújt 100%-os védelmet.
2015. máj. 18. 08:18
 3/6 anonim ***** válasza:
óvszer intelligensen használva elég...
2015. máj. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha gyógyszert szeded rendesen én úgy tudom akkor nincs peteérés. Az elég nagy baj ha gyógyszer mellett pé-d van!
2015. máj. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most kezdtem el szedni a gyógyszert, lehet amiatt van még összevisszaság :) Köszönöm azért a válaszokat. Ha a rosszullétek meg megmaradnak, akkor irány a doki.
2015. máj. 18. 08:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Én minden hónapbbban csináltam egy tesztet mikor még nem jött meg. Óvszerrel védekeztünk, mert kb egy év után akartunk kistesót és nem akartam gyógyszert szedni addig. Aztán egy reggel, fáradtan, kómásan nem jutott eszünkbe az óvszer, és lám lám következő teszt pozitív pett :-D! kicsit előbb jön a terveknél, de nem rázott meg. Ha baj lenne, hogy becsúszik és stresszelsz rajta, akkor használjatok óvszert+gyógyszert, az elég tuti módszer!
2015. máj. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!