Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lenne a jo dontés? Megtarts...

Mi lenne a jo dontés? Megtartsuk a babát vagy sem?

Figyelt kérdés
Kulfoldon élunk, mindketten dolgozunk. A fiunk most egy éves és 3 napja pozitivat teszteltem..Fogalmam sincs mit tegyunk. Ha megszuletik nekem már a 4. honaptol vissza kellene mennem dolgozni, szoval a kicsik babysitterrel lennének (a nagyobbik lehet már tudna menni akkor ovodába). Oszintén szolva, már most ki vagyok idegileg. Egy 4 szobás házban lakunk, a munkahelyem (oda-vissza) 60km-re van, a gyereket minden nap hozom-viszem anyosomhoz..a férjem éjjel 3 kor indul a munkába..a fiunk pedig most kezd "bedilizni"- éjjel 2-tol 5-ig visit, ordit, sehogyse lehet megnyugtatni..nekem ez már most sok. Fozok mindennap, itt ez a nagy ház, a fiunk, a munka..(az éjszakai plusz munkák)..félek nem fogom birni idegileg. Mindig is nyugodt életre vágytam, és ugy gondolom két gyerekkel ez nem megvalosithato..az egyik ordit a másik is elkezdi, utni-verni fogják egymást, folamatosan fegyelmezni kell oket..a férjemmel annyi idonk nem lenne, hogy elmenjunk 3 havonta egy filmet megnézni. Ugy érzem, ha nem én lennék az áldozat ebben az egészben, akkor a gyerekeim..vagy éppen a férjem, aki már a kialvatlanságtol igyis orditva sir éjjelente a gyerekkel egyutt... Viszont, ha már igy alakult, hogy megfogant ez a baba..hát hogy tudnánk most tole elvenni a lehetoséget az életre? lehetoséget az álmodozáshoz..a kihivásokhoz , célokhoz..?

2015. máj. 15. 22:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Koltozés már nem játszik, végulis arányaiban ezért a 4 szobás házért (3 háloszoba, 1 nappali, 1 konyha- igy nevezik itt T4- azaz 4 szobásnak) nem fizetunk annyival tobbet (1000euro). Feketén nem lehet bérelni semmit sem, igy ki van fizetve 2 havi kaucio, plusz egy honorácios dij az irodának, ami szintén 1000 euro..(horror)

3 év után most találtam eloszor olyan munkát, ami nem fekete. Igy munkahelyet nem nagyon tudnék váltani, orulok ennek, ami van. (bár, lehet, most hogy megvan a svájci munkavállalási engedélyem végre tudnék a szakmámban dolgozni)

Koszonom a válaszokat! :) Egyre jobban hajlok afelé, hogy megtartsuk..

2015. máj. 16. 09:58
 12/14 anonim ***** válasza:
Az a pici benneteket választott, ne mondj le róla! :)
2015. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

En 3 het mulva szulok, alig varom :)

Nalunk 3 honapi ismeretseg utan jott a baba, a parom nem igazan akarta, de ram bizta a dontest, hisz 30- on folul vagyok.

En is kulfoldon elek, nekem is vissza kell mennem dolgozni 7 honap utan ( ha nem mennek vissza, vissza kellene fizetni a gyest ! ) , anyagilag sem allunk jol, mindkettonknek adossaga ban, szerencsere nem sok.

A kapcsolatunk is eleg ingatag, nem tudom mi lesz...


Ezeket csak azert irom, hogy lasd, nem is vagytok olyan rossz helyzetben. En mindenkepp megtartanam !

2015. máj. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

koszi a te válaszodat is utolso :)

holnap megyek orvoshoz...elég jol ismer bennunket, megbeszéljuk vele is..o mit mond, mi a véleménye stb.

2015. máj. 17. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!