Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció 4. napján barátom...

Menstruáció 4. napján barátom berakta egy picit, de nem élvezett belém. Mennyi az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés
Ezután még folyt belőlem egy kis vér. Ha 2 napja volt ez még vehetek be esemény utánit?

2015. máj. 11. 06:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
4-es. Miért 0 az IQ-ja a kérdezőnek. Én majd mindig a menstruációja alatt is szeretkezek a párommal már vagy tíz éve. Ekkor is nagyon kívánja. Volt, hogy jobban. Nagyon tisztán kell tartanom magam, mert nagyon vigyázok a páromra mert menstruál. Van, hogy ő mossa meg nagyon alaposan a férfiasságom a fürdőszobában. Utána szeretkezünk. Élvezi és amikor benne vagyok látom, hogy csöpög a drága kis vére a kádba. Elélvezünk, és én is megmosom magam utána és ő is. Tudni kell, hogyan szeretkezhetünk ekkor is. Ettől még nem 0 az IQ-k. Kérdező nagyon kicsi az esélye, hogy teherbe fogsz esni!!
2015. máj. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Sosem ajánlottam senkinek, általában tartós kapcsolatokban, ahol esetleg nem gond ha jön a baba, szerintem nyugodtan alkalmazzák, gyakorin több hogy évek óta megszakításosan védekezik, sikerrel. A menstruáció alatti peteeres nagyon ritka. A kérdező feleslegesen aggódik, nem ment el benne a srác, és menstruáció alatt történt, az esélye a terhességnek 1 a millióhoz.
2015. máj. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Informed-ről:


Gyakorlatilag nincs arra mód, hogy megjelölhető lenne egy időpont, mikor lehetetlen terhessé válni. Ha a szex van, lehetséges a terhesség is.


Minden hónapban azonban vannak olyan időpontok, amikor a fogamzóképesség fokozott, máskor pedig alacsonyabb.


A petesejt a peteérés során kiszabadul a petefészekből, és kibocsátása után csak 12-24 óráig tud megtermékenyülni - feltehetően innen származik az egy napos fogamzási tévhit.


Néha azonban több petesejt is egyszerre érik meg, hogy legalább egy petesejt rendelkezésre álljon két napig. Ráadásul az ondósejt akár öt napig is életben maradhat a méhnyakban, méhben és a petevezetékben.


A spermiumnak néhány nap kell ahhoz, hogy eljusson a petevezetékbe, ahol találkozik a petesejttel, így a fogamzás esélye úgy növelhető, ha közösülés történik azon a héten, mely öt nappal a peteérés előtt kezdődik, és a peteérés utáni második napig tart.


Ehhez tudni kell, hogy az ovuláció mikor következik be.


Az ovuláció 14 nappal a következő menstruáció kezdete előtt történik, és nem 14 nappal utána, ahogy sokan gondolják. (Egyetlen kivétel, ha valakinek szabályos 28 napos ciklusa van, amikor az ovuláció pontosan 14 nappal az utolsó menstruáció előtt és 14 nappal utána van.)


A probléma a következő: a szexet egy olyan eseményre kellene időzíteni, amely a jövőben fog megtörténni, ez elég nehéz és nem is túl pontos. Ha a ciklusok nem teljesen rendszeresek, nem lehet megjósolni a peteérés időpontját.


Például, ha valakinek rendszeresen 30 napos ciklusai vannak, a peteérésnek az utolsó menstruáció kezdetétől számított 16. napon kell bekövetkeznie; de ha a ciklusok hossza változó, lehetetlen lesz segítség nélkül kitalálni. Hormonszintmérő készlet vagy a hőmérő segítség lehet a peteérés időpontjának megjóslásában.


Mivel a menstruációs ciklusok és ovuláció dátumai egy adott személynél változnak, a szex időzítése a terhesség elkerülésére sem túl hatásos.


Ha valaki közösül a menstruáció vége felé, és az ovuláció pedig a ciklus elején megtörténik, bizony teherbe lehet esni a menstruáció alatt is.


InforMed-

2015. máj. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ha valaki közösül a menstruáció VÉGE felé, és az ovuláció pedig a ciklus elején megtörténik, bizony teherbe lehet esni a menstruáció alatt is. Gyakorlatilag ha nem élvezett bele, kb. 1% az esélye, hogy terhes legyen. Egy terhességet azért nem olyan könnyű összehozni. Aki nem akar babát, nyilván használjon óvszert, de felesleges pánikolni.
2015. máj. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Ha a kislányod lenne a kérdező, akkor is ezt mondanád neki? Persze, kislányom, mensi alatt dugjátok csak be, nem lesz semmi gond! Nem hiszem...


Kicsi az esély, ez tény. De érdekes, hogy ezek a kicsi esélyek általában azoknál jönnek be, akik nem akarnak gyereket. Meg azért azt a "picit" is lehetne még definiálni, ahogy a "nem élvezett belém"-et is. De nem az én életem, csak szeretném, ha az a tini, aki idetéved tudná, hogy ez mekkora felelőtlenség. Felnőtt ember ezzel tisztában van, ilyen kérdéseket gyerekek tesznek fel.

2015. máj. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A kislányom nem 15 évesen fog szexelni, ha az én nézeteim szerint nevelem, és tudni fogja az alapvető dolgokat, mivel a mai fiatalságnak ha a kedves szülőtol nem is, az iskolában már tanítani kéne, felvilágosíto órákkal.. Mivel sajnos olyan világban élünk ahol a 12 évesek mmár szexelnek, borzasztó.
2015. máj. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. kicsit nyugodtabb vagyok már. :)
2015. máj. 11. 15:56
 18/21 anonim ***** válasza:

Kedves 17-es kommentelő!


A következők miatt írtam, amit írtam:

1. Ha menstruáció alatt szexelsz, akkor legalább húzz gumit, mert így elkerülheted a fertőzésveszélyt, amit a barátnőd kapna az aktus során. (A kérdező esetében ez elmaradt.)

2. Az eseményutániról úgy gondolkodik a kérdező, szerintem, mint valami cukorka, hogy most beveszi és kész, ahelyett, hogy előbb húzott volna óvszert a pasijára és nem utána kéne parázni, hogy akkor most mi lesz.

3. Ha valaki így gondolkodik, ilyen felelőtlenül akkor minek szexszel egyáltalán? A leírtak alapján még abban se vagyok biztos, hogy egyáltalán van valami fogalma a kérdezőnek és a párjának, hogy mi az a biztonságos szex védekezéssel!

4. Ha valaki védekezés nélkül él nemi életet, akkor mindig van rá esély arra, hogy a nő terhes lehet, még ha egyes esetekben kicsi is, de fennállhat!


Szóval remélem kielégítettem a válaszommal kérdésedet!


Ha valaki tudatában van annak, hogy hogyan kéne normálisan védekezni szex közben, akkor nem kérdezne ilyet!

2015. máj. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Bocsi elírtam: Kedves 11-es kommentelőnek szólt a válaszom!
2015. máj. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
"A barátom berakta egy KICSIT" :D neharagudj de ezen szétröhögtem az agyam... :D
2015. jún. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!