Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció 4. napján barátom...

Menstruáció 4. napján barátom berakta egy picit, de nem élvezett belém. Mennyi az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés
Ezután még folyt belőlem egy kis vér. Ha 2 napja volt ez még vehetek be esemény utánit?

2015. máj. 11. 06:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Belém már élvezett párom, igazából én most várom, hogy megjon e a hónapban vagy sem, előtte mensi első napjain élvezett belém, akkor nem volt gond. Ha nem ment el benned nincs esély hogy terhes légy.
2015. máj. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szia utolsó! Ti gyereket szeretnétek? Direkt élvezett el benned a párod?
2015. máj. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Amúgy nem sok esély van a terhességre.
2015. máj. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

1. 50-50%, vagy igen, vagy nem, de kevés az esélye!

2. Az eseményutáni nem egy vitamin, amit védekezés helyett kéne használni!

3. Ha óvszer nélkül rakta beléd, akkor még fertőzést is kaphatsz, mert éppen menstruálsz!

4. IQ-ed ezek után szerintem 0. (bocsi)

2015. máj. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Szerintem ez alapján nem kéne elitélni engem. Kipróbáltam valamit, amit nem igazán kellett volna, de megbántam és próbálom elkerülni a bajt.
2015. máj. 11. 07:24
 6/21 anonim válasza:
Nagyon kicsi rá az esély, hogy terhes legyél, de nem nulla.
2015. máj. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Az esély kicsi, de nem nulla.


Az előváladék is tartalmazhat életképes spermiumokat, ráadásul azt sem tudjuk, milyen hosszú egy ciklusod általában. Ha csak 21-24 naposak, simán bevárja bent a peteérést, ha bekerül. De ezen kívül is, egy nőnek bármikor lehet spontán peteérése. Tény, peteéréskor, beleélvezéskor is csak 30% az esély, tehát most 1% alatti... de gondolom nem vigasztal, ha terhes leszel, hogy pont te voltál ezer nőből az az egy!


Plusz sokkal nagyobb rizikó az, amit az 1-es válaszoló írt... Ha nem leszel terhes, egyre bátrabb leszel, na és olyankor szinte biztosan jön a terhesség!


Az esemény utáni nem cukorka! Kb 7 ezer Ft, és iszonyat dózis hormon, simán bekavarja akár fél évre is a menzeszedet. 80% védelmet nyújt, ha 12 órán beveszed, utána némiképp csökken.

2015. máj. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem ment el benned nincs esély hogy terhes légy."


Ezen nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek...


Megszakított közösülés, 35-s pearl index... érdekes fogalmak.Érdemes elolvasni, mennyire nincs esély.


A két gyerekem meg mensi alatt fogant, hiába volt rendszeres 28 napos ciklusom.


De mindenki a maga kárán tanul. Majd te is. Reméljük, kapsz még egy esélyt, és elég lesz elméletben tanulnod belőle, és nem gyakorlatban.

2015. máj. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Több mint egy éve megszakításosan védekezunk, és nem lettem terhes, menstruáció első napján szokott párom bennem elmenni, mert mindketten élvezzük. Annál nagyobb az esélye hogy babás leszel, minél később jársz a mensi ben. Nekem általában 7 napig tart a ciklus.
2015. máj. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Utolsó: a mázlidnak köszönhető, hogy még nem estél teherbe, nem a taktikátoknak. Ahogy mensi alatt is lehet ovuláció, úgy az sem igaz, hogy a ciklusod 7 napos. Sem a fogalmakkal, sem a tényekkel nem vagy tisztában, ha itt azt ajánlod, hogy a megszakított közösülés védekezési forma. Amit te csinálsz orosz rulett egy ember életével.
2015. máj. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!