Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még nem jött meg, ugyanazt a...

Még nem jött meg, ugyanazt a terhességi tesztet használtam, lehetséges hogy még működik?

Figyelt kérdés
A párommal védekeztünk de az előbáladék is megtermékenyíthet. Ezért félek hogy erhes vagyok és eztér nem jött még meg. Mivel egy kis faluban élek, most nincs gyógyszertár nem tudok tesztet venni. Ezért egy olya használtam amit már 3 hónappal ezelőttis és megint azt mutatta hogy nem vagyok terhes. Lehetséges hogy még jól működik?
2008. aug. 29. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy működik! Rá is van írva, hogy egyszer lehet használni!!!
2008. aug. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1 tesztet csak 1* szabad használni. Utána már nem működik!!!!!!!!!
2008. aug. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ezt remélem nem komolyan kérdezted...hogy működne mikor rá van irva hogy egyszer használatos!?!?
2008. aug. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy csak egyszer használatos. Csak abban reménykedtem hogy talán ha edig azt mutatta hogy nem, vagyok terhes talán új vizelettel kimutatná ha terhes lennék.
2008. aug. 29. 19:55
 5/5 anonim ***** válasza:
sajnos nem jó már másodjára,mert annyi festék van benne hogy csak egy alkalomra elég!jó lenne,ha működne több alkalommal is....
2008. aug. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!