Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A peteérésem kb. 6 napja...

A peteérésem kb. 6 napja volt, együtt voltunk a párommal és utána 2 napig olyan érzésem volt mint amikor megjön, fájt a hasam. Már elmúlt, de a mellem nagyon érzékeny főleg a mellbimbóm, és álmos vagyok mindig. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Szokott hányingerem is lenni,és főleg fejfájás,és elég ingerült vagyok minden rossz megjegyzésre harapok.De ezek még szerintem nagyon korai tünetek lennének.Szeretném már nagyon tudni h lesz-e baba!!!?Nagyon várjuk!A teszt mutatna valamit?A menstruációmnak 12-én kell +jönnie.
2007. nov. 2. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Igen, lehetnek már terhességi tünetek hamar a fogamzás után. A nők kevés százalékánál. Én is azok közé tartozom.

A teszt még nem mutat semmit. Kb 15-20 nap múlva mutat.

2007. nov. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen ebbe a cipőbe járok énis. Ugyanezekkel az adatokkal és úgy érzem, hogy sosem telik már el ez az idő. Nekemis 12-én kellene jöjjön. Majd ird meg, hogy mi lett. Nagyon drukkolok! Sok sikert!
2007. nov. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Szia. Én tegnap este voltam orvosnál, és majdnem leestem az ágyról örömömben. Ugyanis 8 nappal ezelőtt volt peteérésem, és én már 6 hónapja folyamatosan figyelem a reggeli hőmet. Tehát a peteérés akkor volt. Az orvos közölte hogy terhes vagyok. KB 1 hetes! És ezt ritkán veszik észre! Hüvelyi ulrahanggal nézett meg elég alaposan. Utoljára okt. 14-én volt meg. Nekem is fájdogál a mellem, enyhe hányingerem van,és annyit alszom mint egy medve, pedig krónikus nem alvó vagyok, nem is gondoltam volna hogy terhes vagyok! Úgyhogy lehet hogy te is terhes vagy! Szorítok hogy te is az legyél! Ja a teszt nekem is negatív lett tegnap!
2007. nov. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
az elottem ironak uzenem hogy a ferjem nogyogyasz es o is olvasta amit irt,hangosan nevetett,mivel igen hosszu palyafutasa alatt meg nem talakozott egy novel sem akinek egy hetes terhesseget barki is hivatalosan igazolni tudott volna.a peteerest kovetoen ha azt megtermekenyul a petesejt ugyanis kb egy hetre van szukseg a beagyazodasra es aztan folyamatosan alakul ki az u.n. petezsak amiben az embrio fejlodesnek indul.ilyenkor meg annyira kicsike hogy azt semmifele ultrahanggal kimutatni nem lehet.ha nehany hetes (3-5)a petezsakban meg mindig csak nagy nehezseggel lathato,igy elofordulhat az is hogy felszivodik vagy egyszeru mennstruacio formajaban kiurul.kb 6-7 hetes koraban mar jol kiveheto de meg egy centimetert altalaban nem eri el.ki az orvosod,honnan szerzett orvosi diplomat?tunetek lehetnek,sajnos akkor is ha valoban a terhesseget annyira szeretne a no hogy psziches uton hormonzavart okozhat onmaganak ami kesobb megneheziti a realis teherbe esest.kerlek benneteket,ne kepzeljetek be magatoknak semmit mert csalodas lehet a vege.varjatok meg a menses kimaradasat es vagy vegyetek tesztet vagy kerjetek meg orvosotok a vizsgalatra.ezen tunetek egyebkent lehetnek korai terhessegnel is,de nagyon nagyon keves az a no akinel jelentkeznek ilyen hamar.itt azonban hirtelen mindenki a kivetelek koze tartozik, amit nem hisz el egy orvos sem.nem kepzelegni kell,hanem hagyni szabadon folyni az esemenyeket.nem stresszelni es ugyis a mikor nem varjatok bekoszont az a nap.remelem senkit nem bantottunk meg ferjem es en(szulesz-nogyogyasz,en urologus vagyok es 2 gyermekunk van)nem ez volt a szandek,hanem a felvilagositas,sok sikert es kisbabat mindenkinek.
2007. nov. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Amúgy bocs mert valóban elírtam pár dolgot.......sorry .....18 napja volt peteérésem, és 1 hónapos terhességet mondott. Csak nem figyeltem mit írtam!!! Lehet újra röhögni!!!!!!!!! És az orvosom a világ legjobb nőgyógyásza! Főleg azért mert egy fillért nem fogad el a magánrendelésén.....Ő legalább még becsületes....ja és ami nagyon fontos nem röhög ki!!!!!!!!!!!!!!
2007. nov. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nem te lettel kirohogve,de ha masnak irsz celszeru valos adatokat megadni nem remenytkelteni masokban ,tevhittel.en egyetertek a dokival aki neked irt,es te is belattad hogy nem egy hetes hanem egy honapos vagy,ami pedig biztosan tobb egy hetnel KB 3-4.tehat ha ok nem nevettek rajatd en igen.es nem az orvosodon,mert te nem figyeled miket irkalsz.ja es a jo orvos nem ott kezdodik hogy ki mennyit ker vagy fogad el.....
2007. nov. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy jó dolog mégis meg hallgatni itt bárkit! Így ahogy leírtad és olvasom elgondolkoztam. 6 hónapja hőmérőzök, és valóban akkorra mutatta a peteérést, elég egyértelműen. De amost átfutott rajtam hogy hogy lehetek egy hónapos terhes??? GOndolom terhesség alatt peteérés nincs. Vérzés lehet. Akkor most itt ülök tanácstalanul.....
2007. nov. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!