Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztszakértők! Érdekes...

Tesztszakértők! Érdekes teszteredményt kaptam, megnéznétek? Képekkel!

Figyelt kérdés

Képek:

Negatívnak konvertálva: [link]

Normál nézet: [link]


Ilyen erősen időn túl jelent meg. Tudom, hogy elvileg értékelhetetlen a 10 perc után, de előtte is volt ott egy alig látható csík, ami aztán ilyen érdekes lett. továbbá sokan írták, hogy időn túl jelent meg nekik a csík és valóban baba volt a dologban.

Még annyit, hogy megbetegedtem, igaz egy hét késéssel és csak 3 napig tartott. Tegnap sokat émelyegtem és nagyon zavart az ételek szaga.


2010. febr. 23. 09:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
sajnos nem egyértwlmüek olyan a teszt mintha szétázott volna, én a helyedben egy másik fajtával ismételnék..
2010. febr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajna ezek csak szellemcsíkok.Nekem is volt már egy pár ilyenben részem...:(A Babatervezők.hu oldalon láthatsz több ilyet is, akkor lesz hasonlitási alapod.

2010. febr. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez a fajta teszt mutatta ki tavaly áprilisban, hogy terhes vagyok :))) szerintem elég érzékeny teszt, mert amig itt egyértelmű volt a terhesség a többinél tök halvány volt a csik. úgyhogy ha szeretnénk majd kistesót akkor is tuti ezzel fogok majd tesztelni. Szerintem tesztelj még egyet majd holnap ebből a fajtából.
2010. febr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint negatív mindkettő:-(Bocsi
2010. febr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy látom ez Gabriel teszt,ami nagyon jó márka!

Ez szellemcsík vagyis szürkés bemélyedés a csík helyén.

Teljesen negatív. :(

Csinálj reggel első pisiből egy más fajta tesztet.


8 hetes kismami.

2010. febr. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És az elmosódás mitől lehet? Ugyanannyi vizelet került rá pipettával.
2010. febr. 23. 13:27
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves 8 hetes kismami!

Azt írod, hogy a Gabriell nagyon jó minőségű teszt, de utána pedig, hogy vegyek más fajtát. Milyenre gondolsz?

2010. febr. 23. 13:28
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen nagyon jó teszt a Gabriel,nekem rendesen kimutatta a babákat:)

Az elmosódás tényleg a több rácseppentett vizelettől szokott lenni,de ha te betartottad az utasítást,nem tudom miért mosódott el,nekem soha nem volt még ilyen Gabrielen.


Hogy melyiket vegyed?

Mondjuk One Step Rossmannban kapható.

Midstream rápisilős de 10-es érzékenységű az is nagyon jó,patikából.


8 hetes kismami.

2010. febr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia.Vegyél még egy tesztet és ne ezen gondolkozz hogy ez mitől lett ilyen!Vannak azért amik véletlen selejtesek a gyártás során és lehet ez is ilyen volt.Az a biztos ha 1 másikat is csinálsz és megnyugszol.azért szoritok.:)
2010. febr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Na mi van teszteltél?

8 hetes kismami.

2010. febr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!