Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruációm csak gyógyszer...

A menstruációm csak gyógyszer segítségével jön meg. (Triodéna) Szeretnénk gyereket, az utolsó menstruációm szept. 26. jelentkeztek a terhesség tünetei, de ma váratlanul megjött a menstruációm. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2007. nov. 2. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha megjött akkor szerintem nem. De hallottam már olyanokról, akiknek megvolt az első három hónapban vagy mégtovább. Lehet nagyon szeretnéd és emiatt késett ennyit. Szerintem ha érdekel akkor vegyél egy tesztet és kiderül az igaszság. Sok sikert és hátha!
2007. nov. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az hogy jelentkeztek a terhesség tünetei még nem biztos, hogy terhes vagy. Nálam is sokszor előfordult, hogy a mensi előtt hányingerem volt, szédültem. Amikor meg végre sikerült teherbe esnem nem jelentkeztek a tünetek. Szerintem mindenképpen fordulj orvoshoz és kérd ki az Ő tanácsát, főleg mert gyógyszert is szedsz. Ha rendeződnek a mensijeid hozzád is elfog érkezni a várva várt kisbaba. Sok sikert kivánok.
2007. nov. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Késhetett mástól is a vérzésed,nemcsak terhességtől.

Tesztet nem csináltál?Az kiindulópont lehetne hogy most terhes voltál és esetleg megszakadt,vagy csak simán késett.

Persze azt sem irtad mennyire erős a vérzés mert lehetsz terhes vérzés mellett is!

Szerintem kérdezd adokit mert igy elég sok a talány.

2007. nov. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ha terhessegtol kesett akkor megszakadhatott a terhesseged,ez sajnos elofordul ha nem eleg eros a "baba"jobb a korai szakaszban.az is lehet hogy nem attol nem jott meg.ha hormonokat szedsz hogy megjojjon, sajnos kis hormonzavar is allhat a dolog mogott.ha tesztet csinaltal es pozitiv menj orvoshoz es mondd el neki hogy kivizsgaljon,ha nem csinaltal kerj azonnal egy vervizsgat es kerestess hcg-t .ha talalnak kiderul van-e volt-e baba.
2007. nov. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!