Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamik, hol feszült a...

Kismamik, hol feszült a melletek, amikor babásak maradtatok?

Figyelt kérdés

Terhesség elején is volt ilyen, vagy csak a nemvárt után? Milyen jellegű? Mindenki mondja a mellfeszülést, de hol?

Nekem sosem feszült a mellem menszesz előtt, most olyan érzésem van egész nap, mintha tegnap súlyzóztam volna. Este a mellem alatt fájt, most pedig felül. Bimbóm nem érzékeny.

Már közel 1 éve szeretnénk babát :(


2015. ápr. 24. 13:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de remélem, csak nehezen akar megmutatkozni :) sok sikert azért, ha még csinálnál tesztet :)
2015. ápr. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Amúgy a mellfájás megvan még? ha igen, nem adnám fel a reményt :) nagyon szurkolok.
2015. ápr. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy! :)

De lehet megint úgy járok, mint tavaly, hogy egész decemberben nem jött meg, utána amikor megjött végig pecsételgettem 2 hónapot. Most ismét így már kimaradt egész áprilisban a menszeszem. Holnap megyek a dokimhoz, mert Clostilbegyt-et írt fel és azt mondta, ha 10 nap múlva nem jön meg, akkor menjek el hozzá és csinálunk valamit.

2015. máj. 4. 08:55
 14/16 anonim ***** válasza:
Na, ezt is írd meg, látott-e valamit :D én még szorítok :)
2015. máj. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Na mi lett azóta? :)
2015. máj. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Sajnos épp tegnap voltam nála és azt mondta, hogy keressem fel a Meddőségi Centrumot sürgősen :(
2015. máj. 27. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!