Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamik, hol feszült a...

Kismamik, hol feszült a melletek, amikor babásak maradtatok?

Figyelt kérdés

Terhesség elején is volt ilyen, vagy csak a nemvárt után? Milyen jellegű? Mindenki mondja a mellfeszülést, de hol?

Nekem sosem feszült a mellem menszesz előtt, most olyan érzésem van egész nap, mintha tegnap súlyzóztam volna. Este a mellem alatt fájt, most pedig felül. Bimbóm nem érzékeny.

Már közel 1 éve szeretnénk babát :(


2015. ápr. 24. 13:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem feszült, nem fájt sehol a mellem terhesség elején.

Menzesz előtt pedig hol fájt, hol meg nem.

2015. ápr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nekem menzesz körul mindig fajt, feszult egy kicsit, de amikor terhes lettem, mar a nemvart elött 3-4 nappal nagyon furan fajt. Ereztem, hogy feszul, szinte eg a mellem es faj a honom aljaig. Mintha izomlazam lett volna. Volt olyan este, hogy borogatnom kellett, annyira fajt. A nemvart utan 1-2 nappal mar tele volt csomokkal, elegge megijedtem, bar ekkor merult fel bennem a gyanu, hogy talan terhes vagyok-2 ev sikertelen probalkozas utan.

Remelem neked is ezert faj :)

19 hkm

2015. ápr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy hét késéssel kezdődött, réges régen pozi volt a tesztem. :) de oldalt és a mellbimbó környéke volt érzékeny.
2015. ápr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2 gyerekem van és nekem oldalt és alul fájt már az előtt mielőtt meg kellett volna jönnie a havimnak.
2015. ápr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem is izomlázszerű volt, mikor sikerült a baba, de szerencsére csak egy hétig tartott. oldalt és felül fájt, a melltartó viselése borzasztó volt, főleg ha sétáltam. Vérzés előtt sosem volt ilyen, innen tudtam, hogy ez más lesz :)
2015. ápr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ! :)

Lehet ma veszek egy tesztet, hátha :)

2015. ápr. 27. 08:36
 7/16 anonim ***** válasza:
Majd írd meg az eredményt :) nekem amúgy még a vérzés előtt kezdte ezt, akkor még több, mint egy hétig nem mutatta a teszt, tehát ha negatív lesz, ne ijedj meg :) sok sikert! (előző voltam)
2015. ápr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Elvileg ma vagyok a 37. ciklusnapon, csak nagyon rendszertelen a menszeszem, ezért nem is tudom pontosan mikor is kell megjönnie :/

Köszönöm szépen az érdeklődést, ígérem megírom holnap mi lett az eredmény :)

2015. ápr. 27. 14:11
 9/16 anonim ***** válasza:
Na, tudni már valamit? :)
2015. ápr. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Tegnap előtt full negatív lett a tesztem :(

Ma vagyok már a 40. ciklusnapon, de még semmi... :(

2015. ápr. 30. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!