Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikos kismamik, ti mit...

Lombikos kismamik, ti mit éreztetek Et után mikor sikerült?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon erős mensis görcseim vannak,szurkálások és estére ugy felpuffadok,hogy olyan leszek mint egy 4-5hónapos kismama.
2013. nov. 5. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy túlstimuláció, a puffadás legalábbis arra utal. Mikor volt a beültetés? Dokit kérdezted? Igyál nagyon sokat, és sok-sok fehérje! Nehogy nagyobb baj legyen belőle...


Egyébként nekem mikor sikerült, pont nem éreztem az ég világon semmit, de ez egyáltalán nem törvényszerű :)

Sok sikert!!!

2013. nov. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi,h írtál.Nem stimus visszaültetés volt hanem fagyasztott.Nagyon bízom a sikerben.Az elöző stimus hónapban tulstimu miatt nem adták vissza.Aztán a márciusi lombiknál 2 visszakaptam ott lapos volt a hasam és nem igazán éreztem semmit,nem is sikerült.
2013. nov. 5. 11:13
 3/3 anonim ***** válasza:
En semmit nem ereztem, sot meg voltam gyozodve rola, h biztos nem sikerult. Megcsinaltam a tesztet reggel es gyakorlatilag kirangattam a ferjemet az agybol, h nezze meg, h jol latom-e a ket csikot! :) Utana a vervetel is megerositette, hcg az 1100 koru volt. Negyedik lombik, friss ET. 35 hkm
2013. nov. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!